Katalogas
Smilkalų kaladėlių laikiklis ir rinkinys Aura Cleansing, Aromafume
  • Naujiena
Smilkalų kaladėlių laikiklis ir rinkinys Aura Cleansing, Aromafume
  • Smilkalų kaladėlių laikiklis ir rinkinys Aura Cleansing, Aromafume
  • Smilkalų kaladėlių laikiklis ir rinkinys Aura Cleansing, Aromafume
  • Smilkalų kaladėlių laikiklis ir rinkinys Aura Cleansing, Aromafume

Smilkalų kaladėlių laikiklis ir rinkinys Aura Cleansing, Aromafume

Aromafume Aura Cleansing Incense rinkinyje yra 3 nuostabūs aromatai: baltasis šalavijas, drakono kraujas ir Palo Santo. Sukurti pakelti, įkvėpti ir atgaivinti mūsų mintis. Norėdami atbaidyti neigiamą energiją ir nuraminti bei išvalyti kūną, protą ir sielą, sudeginkite „Aromafume Aura Cleansing“ smilkalų kaladėles su pridedamu kvapiųjų kvapų difuzoriumi. Tinka kiekvienam sezonui, tikra smilkalų klasika.

990 €
Prieinamumas: 4 Vnt.
Prekės kodas: PI17892

Aromafume Aura Cleansing Incense rinkinyje yra 3 nuostabūs aromatai: baltasis šalavijas, drakono kraujas ir Palo Santo. Sukurti pakelti, įkvėpti ir atgaivinti mūsų mintis. Norėdami atbaidyti neigiamą energiją ir nuraminti bei išvalyti kūną, protą ir sielą, sudeginkite „Aromafume Aura Cleansing“ smilkalų kaladėles su pridedamais kvapiųjų kvapų difuzoriais. Tinka kiekvienam sezonui, tikra smilkalų klasika.

Šiame rinkinyje yra:
1 Aromafume Smilkalų difuzorius "Gyvenimo gėlė"
4 kvapiosios smilkalų kaladėlės „Palo Santo“ (supakuotos atskirai)
4 Aromafume smilkalų kaladėlės Baltasis šalavijas (supakuotas atskirai)
4 Aromafume smilkalų kladėlės Drakono kraujas (supakuotas atskirai)
Vienos kaladėlės degimo laikas: ± 3,5 valandos.

Sudėtis
Kiekviena smilkalų kaladėlė yra praturtinta įvairiais natūraliais ingredientais, įskaitant aromatinius miškus, egzotiškas gėles, natūralias žieves, medžių ir augalų ekstraktus, sakus, lapus ir gėles. Kvapieji aliejai, naudojami smilkalų kladėlėms gaminti, yra 100% atitinkantys IFRA reikalavimus ir visada išgaunami atsakingai.
Be pelenų. Minimalus dūmų kiekis, netoksiški. Puikus aromatas

Kaip naudoti egzotiškų smilkalų difuzorių aromato aromatą ir smilkalų kaladėles?
„Exotic Incense Diffuser“ yra specialiai sukurtas tam, kad būtų pasiekta tinkama aromatinių smilkalų kaladėlių aromato difuzijos temperatūra. Kiti deginimo indai/laikikliai netinka!
- Uždekite žvakę. Įdėikite į jos vietą egzotinių smilkalų difuzoriuje.
- Ant varinės plokštės sudėkite smilkalų kaladėles.
- Leiskite žvakei degti 45–60 min. Difuzorius bus karštas, nelieskite!
- Užpūskite žvakę ir leiskite difuzoriui ir kaladėlėms atvėsti.
- Naudojant, smilkalų kaladėlė taps juoda ir kieta, ji netirps.
- Išmeskite panaudotas kaladėles su biologiškai skaidomomis atliekomis.

Aromafume White Sage kvapo smilkalų kaladėlės
Baltasis šalavijas yra amžinai žaliuojantis daugiametis krūmas, pasižymintis nuostabiomis savybėmis, kai degdamas išskiria neigiamus jonus į orą ir gali išvalyti orą ir natūraliai dezinfekuoti. Aromafume White Sage smilkalų kaladėlės laimina kūną, orą ir aplinką. Gurjun balzamo vidurinė nata subtiliai papildyta paprastojo šalavijo ir pasifloros vaisiais, suteikia nuostabiai baltojo šalavijo kvapo smilkalų kaladėlei gylį.

Aromafume drakono kraujo smilkalų kaladėlės
Aromafume Dragon's Blood Smilkalo kaladėlės sužadina jausmingus vaisių derinius su žaliais obuoliais ir ananasais. Juodųjų serbentų, aviečių ir persikų mišinys su šviežia jazminų esencija. Muskusinė bazė su kedrais ir pačiuliais papildo šio patrauklaus aromato paslaptį ir romantiką.

Aromafume Palo Santo smilkalų kaladėlės
Mistinę „Šventąją medieną“ primenančios Aromafume Palo Santo smilkalų kaladėlės yra nuostabiai gaivus apelsinų žiedų ir citrinos bergamočių mišinys. Romantiškos šiltos vidurinės rožių ir vetiverio natos puikiai susilieja su sultingu medaus, gintaro ir santalo medžio pagrindu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aromafume istorija
Aromafume smilkalų kaladėles gamina Indijos šeimos įmonė. Daugiau nei 5 kartas ši šeima gamina smilkalus ir parfumerijos gaminius pagal savo slaptą šeimos receptą. Jie derina seną natūralių rankų darbo smilkalų meną su įvairiais šiuolaikiniais kvapais.

Indija yra daugelio prieskonių ir smilkalų dervų tėvynė ir turi ilgą istoriją gamindama smilkalus. Indija taip pat yra turtinga ajurvedos tradicija, turinti išsamių žinių apie gydomąsias augalų, žolelių ir gėlių savybes. Prekybos prieskoniais sąveika su ajurvediniais principais sukėlė keitimąsi žiniomis ir daugybės gražių smilkalų formų vystymąsi.

Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės