Katalogas
Jogos smilkalai PEACE and LOVE, Fiore D'Oriente
Jogos smilkalai PEACE and LOVE, Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.
  • Jogos smilkalai PEACE and LOVE, Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.

Jogos smilkalai PEACE and LOVE, Fiore D'Oriente

"Fiore D'Oriente Yoga Incense" smilkalų serija sukurta tiems, kurie praktikuoja jogą ir meditaciją. 

"Taika ir meilė" sukuria meilės jausmą ir vidinę ramybę. Mūsų projekcija yra išgryninta, o mūsų nuotaika ir vidinė vibracija nukreipiami į mūsų labiausiai teigiamas žmogaus savybes.

Vienoje pakuotėje yra 12 g. smilkalų. 8 vnt. lazdelių.

550 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 5 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 5 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,15 €.

Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: 5189

"Fiore D'Oriente Yoga Incense" serija sukurta tiems, kurie praktikuoja jogą ir meditaciją. Jogų smilkalų serija, pagaminta iš geriausių žaliavų, yra įkvepiantis meditacijos ir asanų praktikos priedas. Kiekvienoje pakuotėje yra gražiai suprojektuotas žymeklis su mantra.

"Fiore D'Oriente Yoga Incense" kvepalų mišinys susideda iš tradicinio medaus, brangiųjų kvapų medienos dulkių, eterinių aliejų, prieskonių ir kvapiųjų dervų mišinio. Šis mišinys, dar vadinamas Masala, vis dar paruošiamas taip pat, kaip prieš 400 metų. "Fiore D'Oriente" smilkalai pagaminti klasikiniu būdu rankomis, remiantis senovės Indijos Vedų tradicija, išlaikant visą vertingą patirtį, kuri perduodama per kartas.

Sudedamosios dalys: bambuko lazdelių medus, Ailanthus malabarica, kokoso lukšto milteliai, sandalmedžio milteliai, masala milteliai, benzoino milteliai, taurieji medienos milteliai, kvapiosios dervos, augaliniai aliejai, žolelės, prieskoniai. 100% natūralių natūralių ingredientų.

Svoris vienos lazdelės nuo 1,5 iki 1,7 g, degimo trukmė: 60 - 80 minučių su ilgai išliekančiu kvapu net ir po deginimo.

"Peace and Love" arba "Taika ir meilė" sukuria meilės jausmą ir vidinę ramybę. Mūsų projekcija yra išgryninta, o mūsų nuotaika ir vidinė vibracija nukreipiami į mūsų labiausiai teigiamas žmogaus savybes.

Vienoje pakuotėje yra 12 g. smilkalų. 8 vnt. lazdelių

Smilkalo lazdelės ilgis - 23 cm.

Kilmės šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
12 g
Kiekis:
8 vnt. lazdelių
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės