Katalogas
Tibeto smilkalų lazdelės Lucky Excellent, 27 vnt.
  • −30%
Tibeto smilkalų lazdelės "Excellent", 27 vnt.
  • Tibeto smilkalų lazdelės "Excellent", 27 vnt.

Tibeto smilkalų lazdelės Lucky Excellent, 27 vnt.

Aukščiausios kokybės tibeto smilkalų lazdelės meditacijoms. 

Vienoje pakuotėje yra 42 g smilkalų, 27 vnt. lazdelės

Smilkalo lazdelės ilgis - 19 cm.

413 €
5,90 €
Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: 5216

Tibetiečių gydomųjų smilkalų gamyba paremta neįprastu gyvybiškai svarbių vaistažolių deriniu džiovintų žolelių miltelių pavidalu, kurie naudojami Tibeto medicinoje vadinamoms vėjo ligoms. Ajurvedos požiūriu tai yra kūno disbalansas dėl Vata došos disbalanso. Milteliai yra pabarstomi ant žėrinčių anglių ir kylantys dūmai įkvepiami.

Tibetiečių gydomosios smilkalų lazdelės yra vienos populiariausių klasikinių smilkalų. Gryna kokybė be jokių priedų, atsipalaiduojančios ir gydantčios.

Platesnė informacija:
Tibeto taurieji gydymo smilkalai, kaip ir visos Tibeto smilkalų lazdelės, gaminamos rankomis iš visiškai natūralių ingredientų be jokių sintetinių medžiagų ar priedų. Smilkalai yra pagaminti iš žolelių ir augalų, kurie šimtmečius naudojami Tibeto medicinoje, ypač religinėse ceremonijose ir meditacijoje. Sakoma, kad deginant šiuos smilkalus piktadariai ir blogos mintys bus išvaikytos iš proto ir kad jie apsaugo vartotoją nuo neigiamos energijos. Be to, šiltas apgaubiantis kvapas skatina grynumą ir ramybę.

Tibetiečių smilkalų lazdelės išgaunamos iš tam tikros tešlos, kuri labai ilgai minkoma rankomis ir susideda iš vandens ir mažiausiai 25 skirtingų aukščiausio grynumo ir skirtingos sudėties žolių. Vėliau šią tešlą reikia palikti švelniai džiūti, kad išlaikytų savo kvapą ir kokybę.

Augalai auga natūraliai Himalajų salose ir yra labai kruopščiai parinkti ir nuimami. Sakoma, kad augalai, augantys šioje vietovėje, turi stiprų gyvybingumą ir turi gydomųjų galių, kuriuos lemia jų artumas su dievais ir, žinoma, senovine, natūralia aplinka.

Vienoje pakuotėje yra 42 g smilkalų, 27 vnt. lazdelių

Smilkalo lazdelės ilgis - 19 cm.

Kilmės šalis:
Nepalas
Svoris / Kiekis:
18 g
Kiekis:
18 vnt. lazdelių
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės