Katalogas
Rytietiška žalvario žvakidė Diya
  • Naujiena
Rytietiška žalvario žvakidė Diya
  • Rytietiška žalvario žvakidė Diya

Rytietiška žalvario žvakidė Diya

Ši žavinga rytietiška žvakidė, dar vadinamas „Dija“, tinka deginti arbatines žvakutes ir ghee žvakes. Įsigykite kartu ir originalių Ghee žvakių, kurios puikiai dera su jomis.

595 €
Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: PI02600

Ši žavinga rytietiška žvakidė, dar vadinamas Diya, tinka deginti arbatines žvakutes ir ghee žvakes. Įsigykite kartu ir originalių Ghee žvakių, kurios puikiai dera su jomis.

Savo lengvame vakarėlyje atkreipkite dėmesį ir į save, ir į kitus.

Daugelyje tradicijų Žemėje žvakių deginimas yra šventas ritualas, reiškiantis daugiau, nei žodžiai gali pasakyti; kalbama apie dėkingumą ir ramybę. Kiek galime prisiminti, žmonės šventose vietose degino žvakes. Galbūt jums patinka pradėti ar užbaigti dieną šiuo paprastu ritualu - deginant žvakę, visada tinkamai pasirūpinant savimi ir kitais.

Garsiausias šviesos festivalis yra indų festivalis Divali, dar vadinamas Šviesos festivaliu. Tai gėrio pergalės prieš blogį, šviesos prieš tamsą, palaimos dėl nežinojimo šventė. Divali yra švenčiamas norint pakviesti šviesą į mūsų gyvenimą. Šviesa siejama su sėkme ir viltimi.

Tradiciškai žvakių aukojimui naudojamos deginto molio žvakidės, vadinamos „Diya“ arba „Dia“. Žvakidės dekoruojami rankomis, dažniausiai tai daro moterys, naudodamos spalvingus dizainus.

Žvakės tradiciškai gaminamos iš lydyto sviesto (ghee) su medvilnine dagtimi, kartais mirkomos kvepaluose. Ghee žvakės dega stabiliai.

Medžiaga: žalvaris

Dydis: 4,5 cm

Svoris: 80g

Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės