Katalogas
Dashamula (dasamula, dashamoola) žolelių mišinys milteliais, Nimi Ayurveda, 75g
Dashamula (dasamula, dashamoola) žolelių mišinys milteliais, Nimi Ayurveda, 75g
  • Dashamula (dasamula, dashamoola) žolelių mišinys milteliais, Nimi Ayurveda, 75g

Dashamula (dasamula, dashamoola) žolelių mišinys milteliais, Nimi Ayurveda, 75g

Dašamula yra 10 ajurvedinių augalų šaknų mišinys. Ypač efektyvus, kai naudojamas vonios ir pirties procedūroms.

1250 €
Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: 10667

Dashamula derina visas tris došas, susideda iš 10 ajurvedinių augalų šaknų, tai yra darnus klasikinis junginys, kuris dėl savo išskirtinių savybių randamas daugelyje ajurvedinių preparatų. Kiekviena šaknis turi savo unikalų poveikį, ir šiame mišinyje jie sustiprina vienas kitą.

Populiarų žolelių mišinį Dashamula Churna pageidautina naudoti nuovirų forma Ajurvedos garų pirtyje, po pirties procedūrų, vonioje. Naudojant miltelius masažui, suteikia odai išlyginimo poveikį, valantį šveitimo poveikį, anticeliulitinį efektą, tai padeda atsikratyti viršsvorio. 

Dashamula Churna taip pat turi atjauninančių, gerinančių virškinimą, valančių, priešuždegiminių, skausmą mažinančių, raminančių, diuretiko savybių. Tai tonikas kvėpavimo sistemai, antistresinė priemonė.

Dashamula Churna gali būti naudojama moterų po gimdymo, sergant inkstų ligomis, kepenų valymui, nervų raminimui, galvos skausmo šalinimui, migrenai, kaip antianeminė, tonizuojanti priemonė kūnui stiprinti.

Milteliai padeda esant aritmijai, širdies ir kraujagyslių ligoms, kvėpavimo takų ligoms, karščiavimo reiškiniiams, kosuliui, pilvo pūtimui, pilvo diegliams, virškinimo sutrikimams, stimuliuoja skrandžio ir kasos darbą, padeda normalizuoti neuroendokrininę sistemą, šlapimo ir lyties organų sistemą, padeda sumažinti antibiotikų poveikį, stiprinti potenciją.

Tai yra labai gera priemonė, giliai valanti integruota kūno toksinus tiek iš vidaus, tiek išorėje. Rekomenduojama naudoti Dashamula Churna reguliariai, nes jis turi gerą poveikį visam organizmui, gerina našumą, derina dvasinę būklę.

Naudojimo būdas: 

Vidiniam naudojimui (pagal Ajurvedos traktatus): sumaišykite 1-2 švalgomuosius šaukštus miltelių ir 1 litrą vandens, pakaitinti iki virimo ant garų vonioje, išgarinti iki 1/3 tūrio. Šiek tiek atvėsinti, perkošti, jei pageidaujama. Gerti po 1 puodelį nuoviro per dieną prieš valgį, galima dalimis. Kaip tonizuojanti, stangrinanti ir antianeminė priemon yra priimama 80-100 ml 2-3 kartus per dieną, arba kaip nurodė Ajurvedos specialistas.

Vonioje: sumaišykite 200 gr. miltelių ir 3 litrus vandens. Užvirkite, išgarinkite iki 2 litrų tūrio. Gautą mišinį galima įdėti į vandenį maudantis vonioje arba naudoti skalaujant kūną.

Geriau naudoti šį metodą kursais, intensyvumą (1 arba 2 kartus per dieną, kiekvieną dieną, 1 diena, 2 dienas, ir t.t.) ir trukmę (7-14 dienų) galima nustatyti individualiai.

Tokiu nuoviru galima prausti veidą kasdien.

Žolinių garine pirtimi, fitostatinei:

200 gramų milteliųįpilti į specialų garų vonios konteinerį.

Dashamula Churna pat naudojamas klizmos procedūroms (Basti) kūno valymui ir miltelių masažui (Udvartana).

Kontraindikacijos: individuali sudedamųjų dalių netolerancija. Prieš naudojimą rekomenduojama pasikonsultuoti su ajurvedos specialistu.

Sudedamosios dalys: Aegle marmelos*, Premna integrifolia*, Oroxylum indicum*, Steroesperum sauveolens*, Gmelina arborea*, Solanum indicum*, Solanum Xanthocarpum*, Desmodium gangeticum*, Uraria picta*, Tribulus terrestris*.

* iš ekologškų ūkių

Alergenai: sudėtyje pažymėti paryškintai.

Laikymo sąlygos: laikykite jį sandariai uždarytame inde, tamsioje vėsioje vietoje. Atokiai nuo saulės spindulių.

Kilmės šalis: Indija

Grynasis kiekis: 75 g

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės

Gamintojas: Ayurveda Handels, Vokietija

Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
75g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės