Lojalumo programa

Kiekvienam registruotam klientui 3% NUOLAIDA!

* 3% grįžta lojalumo taškais, kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidą sekančio pirkimo metu (prekėms su akcija premijos taškai neskiriami). 

Lojalumo taškų konvertavimas

Premijos taškai yra skiriami automatiškai visoms prekėms, išskyrus akcijines. Akcijinėms prekėms nuolaida dar kartą neskaičiuojama. Gaunamų taškų suma yra nurodyta po kiekviena prekes kaina. Taškų konvertavimas galimas tik apmokėjus užsakymą. Atšaukus užsakymą taškai anuliuojami automatiškai.

Norėdami pasinaudoti sukauptais taškais prisijunkite prie savo paskyros ir pasirinkite "Mano lojalumo taškai".

Čia matysite visus savo užsakymus ir turimus bei gautus lojalumo taškus. Po lojalumo taškais paspaudę ant nuorodos "Paversti mano taškus į nuolaidos kuponą už", Jums automatiškai bus sugeneruotas nuolaidos kodas pagal taškų kiekį. Sugeneruotą kodą galėsite panaudoti sekančiame užsakyme.  Norint panaudoti sugeneruotą kuponą krepšelio minimali suma turi būti ne mažiau 10 Eur. Užsakant prekių už mažesnę sumą, kodas neveiks. Sugeneruotas nuolaidos kupono kodas galioja 180 dienų.

Sugeneruoto nuolaidos kupono kodo panaudojimas

Sugeneruotą kupono kodą sekančio pirkimo metu turėsite įvesti pirmame užsakymo žingsnyje  tai yra krepšelyje. Paspaudus "OK" sistema patikrins ar šis kuponas atitinka visus reikalavimus ir pritaikys Jūsų užsakymui nuolaidą. (prekėms su akcijos ženklu kupono nuolaida netaikoma)