Apie mus

Ajurveda24.lt – tai išskirtinai tik ajurvedinių, taip pat ir ekologiškų, natūralių medžiagų veido, kūno, plaukų, higienos priežiūros priemonių elektroninė parduotuvė, kurioje pateikiamas gausus prekių asortimentas ne tik moterims, bet ir vyrams bei vaikams. Mūsų kredo - išskirtinė kokybė ir sveikata! Daugelis produktų tinka vegetarams ir veganams, jų sudėtyje nėra gyvulinės kilmės produktų, produkcija gaminama neeksperimentuojant su gyvūnais.

Štai tik keletas priežasčių pirkti mūsų parduotuvėje:

  •  Kruopščiai atrinkti produktai Jums ir visai Jūsų šeimai.

Visi siūlomi produktai yra nekenksmingi gamtai ir Jūsų sveikatai. Mes nuolat plėsime savo asortimentą, kad galėtume pasiūlyti Jums dar daugiau ekologiškų ir natūralių prekių.

  •  Visa tai iš meilės !

Mes ne tiesiog parduodame prekes, kurios šiandien paklausios rinkoje. Ajurveda24.lt darbuotojai patys domisi ajurveda ir sveiku gyvenimo būdu bei patys išbandė natūralios kosmetikos, higienos priemonių ir sveikos mitybos privalumus. Mes išties mylime savo darbą ir su malonumu padėsime Jums atrasti stebuklingą ajurvedos pasaulį !

  •  Tai kas būtina - turi būti pasiekiama !

Mes nesukeliame savo prekių kainos ir galime sau leisti nustatyti prieinamas prekių kainas, nes perkame dideliais kiekiais. Kol Jūs patikite mums savo sveikatą, mes darysime kelią link jos lengvu ir pasiekiamu !

Mes dirbame tam, kad Jūs būtumėte ne tik gražesni, bet ir sveikesni!
 

Su meile Jums,
Ajurveda24.lt komanda