Pristatymas

Visas Ajurveda24.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Norėdami užsakyti prekes į kitas Europos Sąjungos šalis nei Lietuva, Latvija, ar Estija, naudokitės angliška parduotuvės versija AyurMarket.eu ir jame pristatymo atitinkama kaina bus nustatyta pagal siuntos svorį ir gavėjo šalį.

Prekių pristatymo kaina į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 3.50 euro priklausomai nuo pasirinkto kurjerio. Mokestis neskaičiuojamas, jeigu užsakymo suma viršija 59 eurų. Už atsiskaitymą kurjeriui ar paštomate imamas papildomas 1,50 Eur komisinis mokestis nepriklausomai nuo u=sakymo sumos.

• Visi Ajurveda24.lt užsakymai klientams pristatomi per 1-3 darbo dienas.

• Išimtiniais atvejais, kai prekės neturime tuo metu savo sandėlyje, užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Ajurveda24.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu. Taip pat prie užsakomų prekių, kurių tuo metu neturime sandėlyje, bus nurodytas iki 14 dienų pristatymo terminas.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, jeigu jis nurodytas prekės aprašyme.

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Ajurveda24.lt darbuotoju el. paštu: parduotuve@ajurveda24.lt , pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Ajurveda24.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerių bei paštomatų paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Dėl prekių pristatymo kurjeris prieš atvykstant Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, galite būti paprašyti pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Ajurveda24.lt darbuotojus el. paštu: info@ajurveda24.lt . Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.

Mes siūlome pasirinkti tinkamiausią siuntimo būdą:

 Nemokamas siuntimas visais galimais būdais kurjeriu ar į paštomatus perkant virš 59 EUR - 0 EUR

1) Siuntimas į LP Express paštomatus (perkant  iki 59 EUR) - 3,50 EUR

2) Siuntimas į DPD paštomatus (perkant  iki 59 EUR) - 3,50 EUR 

3) Siuntimas DPD kurjeriu (pristatoma Jūsų nurodytu adresu, perkant iki 49 EUR) - 4,50 EUR

Mes garantuojame NEMOKAMĄ SIUNTIMĄ*  kai užsakymo vertė 59 EUR ir daugiau, visoje Lietuvoje. Prekės bus išsiųstos per 1-2 d.d. nuo apmokėjimo datos kurjeriu ar kitu pasirinktu būdu. Išsiuntus prekes jos keliaus 1-5 d.d., nebent prekės ar pristatymo būdo aprašyme būtų nurodytas kitoks išsiuntimo laikotarpis - tuomet vadovaukitės juo.