Katalogas
Masažo aliejus sąnariams Mahanarayan, Hesh, 100 ml
Prekės ženklas: Hesh
Masažo aliejus sąnariams Mahanarayan, Hesh, 100 ml
  • Masažo aliejus sąnariams Mahanarayan, Hesh, 100 ml

Masažo aliejus sąnariams Mahanarayan, Hesh, 100 ml

Prekės ženklas: Hesh

Šis Maha Narayan aliejus yra labai maistingas ir atjauninantis, jame yra šaknų, sėklų ir gėlių mišinio, įpilta sezamo aliejaus, paminėto dar seniausiuose ajurvedos tekstuose. Tai labai maitina ir kondicionuoja, padeda atkurti elastingumą ir subalansuoti perteklinę Vata. Jis papildo visas masažo technikas, kad atjaunintų kūną ir protą, o kartu ir galutinai drėkintų odą.

Tinka veganams

Nebandytas su gyvūnais.

Tik išoriniam naudojimui.

1295 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 12 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 12 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,36 €.

Prieinamumas: 35
Prekės kodas: 5025042028350

Senovės Ajurvedos aliejų mišinys iš 56 žolelių. Indijoje naudojamas jau tūkstančius metų. „Mahanarayan“ aliejus idealiai tinka „Vata“ tipo žmonėms, padeda pašalinti „Vata“ disbalansą. „Vata“ yra natūraliai sausi ir šalti, šis aliejus šildo ir ramina.

Aliejus Mahanarayan - tai tradicinis ajurvedinis aliejus, pagamintas pagal senovės receptus, kuriame yra ekstraktų iš 56 vaistinių augalų (gokšura, šatavari, santalmedžio, nimbamedžio ir daugelis kitų). Sveikatinantys aliejaus ingredientai įsiskverbia per odą į uždegimines vietas, suteikiant aukšto efektyvumo pagalbą skausmingiems židiniams sąnariuose ir stubure. Natūralūs vitaminai A, E, D3, mineralų, kurie yra aliejaus Mahanarayan sudėtyje, užtikrina aliejaus veikimą ląstelės membranos lygmenyje, padeda normalizuoti rūgštinius-uždegiminius procesus pažeistuose audiniuose ir kalcio apykaitą, kas veda į kalcio druskų sankaupų sumažėjimą. Atkreipkite dėmesį, kad miramedžio ekstraktas - galingiausia natūrali priešreumatinė ir skausmą mašinanti priemonė.

Pagrindinės savybės:

1. Giliai įsiskverbia į sąnarių audinius.

2. Gali veikti kaip nuskausminamoji priemonė.

3. Gali padėti eliminuoti uždegimus ir edemas.

4. Švelniai šildantis.

5. Kremzlinių audinių regeneracinių procesų stimuliavimas.

Dozavimą ir dozės: prieš naudodami išsimaudykite karštoje vonioje 10-15 minučių (su 0,5 kg druskos) arba ant skaudančių sanarių uždėkite karštą tvarstį su hipertoniniu (druskos) tirpalu 10-15 min, arba padarykite karštą įvyniojimą - stuburo patologijos atveju. Tada užtepkite ploną aliejaus sluoksnį ir masažuokite 10-15 minučių sąnarius ar stuburą. Gydymo nuo ūminių ligų kursas 7-14 dienų, lėtinių - 1-2 mėnesiai.

Kontraindikacijos: individualus jautrumas komponentams. Aliejų galima rekomenduoti nuo 4 metų amžiaus.

Atsargumo priemonės: vengti kontakto su gleivinėmis ir pažeista oda. Aliejus turi stiprų ir ryškų kampforo ir žolelių kvapą.

Naudojimo rekomendacijos: skirtas išoriniam vartojimui. Trinkite į ligotus sąnarius, naudokite bendram kūno masažui. Naudojamas bendram nuovargiui mažinti ir užtikrinti sąnarių judrumą bei išlaikyti juos normalios būjkės. Šis aliejus taip pat gali būti naudojamas vietiniam ir bendrąjam kūno masažui (išskyrus galvos). Paskui galite palikti per naktį arba nuskalauti šiltu vandeniu. Naudojant viso kūno masažui – po masažo nuprausti odą šiltu vandeniu ir ajurvediniu muilu.

Aliejus naudojamas bendram nuovargiui mažinti, padeda atkurti jėgas. Rekomenduojama naudoti prieš ar po sporto, jogos treniruočių. Naudojant prieš treniruotę padeda sustiprinti raumenis, padidinti jų elastingumą ir tonusą, naudojant po – padeda atpalaiduoti. Kaip minėta, tinka masažui.

Šis aliejus pavadintas Indijos dievybės Narajan (Višnu) vardu - Didžioji Narajana ("mahanarayan"). Aliejus paruošiamas per kelis mėnesius -  didžiuliame konteineryje kaitinamas ant silpnos ugnies, vis pridedant reikiamus komponentus.

Masažo aliejuje Mahanarayana Thailam Ayurveda nėra emulsiklių, todėl esant žemai temperatūrai jis gali tapti kietas. Norėdami optimaliai naudoti, šilto vandens vonioje aliejų atsargiai pašildykite iki 36–40 ° C. Prieš naudojimą buteliuką gerai suplakti.

Po masažo leiskite aliejui absorbuotis odoje mažiausiai 30 minučių arba geriau per naktį, prieš išsimaudydami vonioje ar duše.

Ingredientai (INCI): Aegle marmelos (Bael) Extract,Tribulus terrestris (Gokshura) Extract, Sesamum indicum (Sesame) Seed Oil ,Withania somnifera (Ashwagandha)Extract, Desmodium gangeticum (Shalaparni) Extract, Gmelina arborea (Beechwood) Extract, Oroxylum indicum (Indian Trumpet) Extract, Solanum indicum (Brihati) Extract ,Solanum xanthocarpum (Kantkari) Extract, Stereospermum suaveolens (Padhal) Extract , Brassica nigra (Mustard) Extract, Gaultheria procumbens (Wintergreen) Leaf Oil,Camphor, Zingiber officinale (Ginger) Oil,Asparagus racemosus (Shatavari) Extract, Berberis aristata (Indian Bearberry) Extract, Curcuma longa (Turmeric) Extract, Cyperus rotundus (Java Grass) Extract, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Foeniculum vulgare (Fennel) Oil,Glycyrrhiza glabra (Licorice) Extract, Lavandula angustifolia (Lavender) Oil, Nardostachys jatamansi Oil, Rubia cordifolia (Manjistha) Extract, Cinnamomum tamala Leaf Extract , Elettaria cardamomum Seed Oil, Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool * .

* Natūraliai išgauti iš reterinių aliejų.

Alergenai: pažymėti paryškintu šriftu

*Atkreipkite dėmesį! Visos nuorodos į komponentų, esančių šiame produkte, savybes buvo surinktos ir užfiksuotos autoritetingais šaltiniais ir susiję su ingredientais, o ne su produktu. Informacija nėra reklama.

Informacijos šaltiniai:

https://www.researchgate.net/publication/271531948_In_vitro_anti-inflammatory_effects_of_Mahanarayan_oil_formulations_using_dendritic_cells_based_assay

http://ukaazpublications.com/attached/publications/article%20(40-45).pdf

The Ayurvedic pharmacopeia of India, part – I, Volume – I, 1st edition reprinted 2001, Published by the controller of Publications, civil lines, Delhi – 110054 Govt. of India. Page no. 47. 

Kūno tipas (doša):
Vata
Kilmės šalis:
Indija
Gamintojo šalis:
Vokietija
Kiekis:
100 ml
Panašios prekės
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Veganiška Veganiška
Ekologiška Ekologiška
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Veganiška Veganiška
Autentiška ajurveda Autentiška ajurveda
Ajurveda24 rekomenduoja
Laikinai neturime
Žaliavalgiams Žaliavalgiams
Veganiška Veganiška
Ekologiška Ekologiška
Laikinai neturime
Sportuojantiems Sportuojantiems
Be glitimo Be glitimo
Veganiška Veganiška
Ekologiška Ekologiška
Laikinai neturime
Veganiška Veganiška
Ekologiška Ekologiška