Katalogas
Ajurvedinė dantų pasta Ayurveda Dental Cream, Himalaya, 150g
  • Naujiena
Ajurvedinė dantų pasta Ayurveda Dental Cream, Himalaya, 150g
  • Ajurvedinė dantų pasta Ayurveda Dental Cream, Himalaya, 150g

Ajurvedinė dantų pasta Ayurveda Dental Cream, Himalaya, 150g

Stangrina dantenas, stiprina dantis ir šalina apnašas.

Himalaya Ayurveda Gum Care dantų pasta yra holistinė žolelių formulė, pagrįsta patikima Ajurvedos dantų priežiūros praktika (Danta swasthya) ir šiuolaikiniu mokslu, siekiant pašalinti apnašas, kovoti su mikrobais ir padėti stangrinti dantenas.

395 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 3 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 3 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,09 €.

Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: 8901138511722
Šiuo metu išparduota


Himalaya Ayurveda Gum Care dantų pasta yra holistinė žolelių formulė, pagrįsta patikima Ajurvedos dantų priežiūros praktika (Danta swasthya) ir šiuolaikiniu mokslu, siekiant pašalinti apnašas, kovoti su mikrobais ir padėti stangrinti dantenas. Jis yra praturtintas 13 Ajurvedos žolelių sveikoms dantenoms. Ši dantų pasta sukurta naudojant unikalų ingredientą Vaikranta bhasma, tradiciškai naudojamą natūralų fluoro šaltinį, kuris padeda stiprinti dantis.

Ši dantų pasta yra praturtinta tradicinėmis Ajurvedos žolelėmis, kurios kovoja su įprastomis dantų ir dantenų ligomis, tokiomis kaip dantų ėduonis, periodontitas, dantų skausmas, blogas burnos kvapas, gingivitas ir piorėja.

Dantų pasta yra kliniškai patikrinta formulė, turinti tobulą 13 žolelių mišinį, kuris natūraliai padeda užtikrinti visišką dantų ir dantenų apsaugą.

Visos gaminyje esančios žolelės yra gerai žinomos ir patvirtintos Ajurvedoje bei tradicinėse medicinos sistemose dėl savo stiprių burnos ir dantų priežiūros savybių, ypač dantenų priežiūros. Šių žolelių šakeles/miltelius rekomenduojama naudoti Danta dhavana (dantų valymo/valymo) tikslais.

Dantų pastos sudedamosios dalys arba žolelės yra naudojamos dantų [Dantagata roga] ir dantenų ligoms gydyti [Danta moolagata roga].

Vaistažolės garsėja savo puikiomis sutraukiančiomis savybėmis, kartaus ir saldaus skonio ir yra labai rekomenduojamos bei naudojamos Ajurvedoje burnos priežiūrai.

Naudojimas: Kruopščiai valykite dantis šepetėliu po kiekvieno valgio arba bent du kartus per dieną arba, kaip nurodė odontologas, kad padėtų kovoti su apnašomis. Pasitarkite su savo odontologu naudodami vaikams iki 2 metų. Vaikai iki 6 metų turėtų naudoti žirnio dydžio kiekį pastos prižiūrimi suaugusiųjų.

Ingredientai (INCI): Water (aqua) ‚calcium carbonate‚ xylitol ‚vegetable glycerin (from vegetable oils)‚ silica ‚lauryl glucoside (from coconut oil)‚ stevia rebaudiana (stevia) extract ‚xanthan gum‚ flavor (from essential oils and botanicals) ‚sodium bicarbonate‚ sodium cocoyl glutamate & disodium cocoyl glutamate (from amino acids and vegetable oil) ‚menthol (from peppermint leaves) *‚ sodium chloride ‚zinc citrate‚ thymol (from thyme leaf oil) ‚melia azadirchta (neem) leaf extract *‚ punica granatum ( pomegranate) fruit extract * ‚embelia ribes (vidanga) fruit extract *‚ terminalia bellerica (belleric myrobalan) fruit extract * ‚phyllanthus emblica (amla) fruit extract *‚ terminalia chebula (chebulic myrobalan) fruit extract * ‚acacia arabic (indian gum arabic) tree) bark extract *.

* Ekologinio ūkininkavimo ingredientai.

Kilmės šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
150 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės