Nerūdijančio plieno liežuvio grandiklis Classic Ayurveda
Nerūdijančio plieno liežuvio grandiklis  Classic Ayurveda
  • Nerūdijančio plieno liežuvio grandiklis  Classic Ayurveda

Nerūdijančio plieno liežuvio grandiklis Classic Ayurveda

Klasikinis nerūdijančio plieno liežuvio grandiklis iš „Classic Ayurveda“ yra labai stabilus ir siūlo patogias rankenas, kad liežuvio valymas taptų tobulas!. Skatina teigiamą poveikį nuo blogo kvapo, periodonto ligų ir dantų ėduonies.

549 €
Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: 11055

Ryte liežuvio paviršiaus valymas su liežuvio gremžtuku trunka tik kelias sekundes, tačiau tai išlaisvina liežuvį nuo atliekų ir šiukšlių, kurios susikaupia per naktį, kaip liežuvio paviršiaus danga. Tai, be kita ko, bakterijos ir toksinai, kurie neturėtų būti grąžinti atgal į organizmą.

Liežuvio valymas gali turėti teigiamą poveikį nuo blogas kvapo, periodonto ligų ir dantų ėduonies - ir ne tik senovės Ajurvedos tekstuose kalbama apie tai. Net Vakarų odontologai jau seniai atrado privalumus ir rekomenduoja naudoti liežuvio grandiklį.

Naudojimo patarimai: Po dantų valymo, švelniai traukite liežuvio grandiklį nuo liežuvio galo iki liežuvio priekio, tada kruopščiai nuplaukite tekančiu vandeniu. Pakartokite šią procedūrą 2-3 kartus. Tada gerai praskalaukite burną. Visuomet laikykite grandiklį sausai ir reguliariai dezinfekuokite verdančiu vandeniu.

Medžiaga: nerūdijantis plienas, kietas ir higieniškas.

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris:
8-10 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės