Ajurvedinis burnos ertmės valiklis (skalavimo aliejus) Ayus Taila Mund, Cosmoveda
Ajurvedinis burnos ertmės valiklis Cosmoveda
  • Ajurvedinis burnos ertmės valiklis Cosmoveda

Ajurvedinis burnos ertmės valiklis (skalavimo aliejus) Ayus Taila Mund, Cosmoveda

Reguliarus burnos valymas su Ayu Taila - ypatingu vaistažolių aliejumi - yra efektyvus būdas pašalinti iš kūno skysčius ir toksinus, kurie naktį gali susikaupti, ypač burnoje. 

1999 €
Prieinamumas: 3 Vnt.
Prekės kodas: 10117 / 10118
Kiekis

Reguliarus burnos valymas su Ayu Taila - ypatingu vaistažolių aliejumi - yra efektyvus būdas pašalinti iš kūno skysčius ir toksinus, kurie naktį gali susikaupti, ypač burnoje. Jau prieš tūkstančius metų burnos priežiūros priemonė su specialiu ajurvediniu burnos valymo aliejumi buvo paminėta klasikiniame ajurvediniame traktate "Charaka Samhita" (Sutrasthan 5, 78-80):

"Ayus Taila burnos valiklis apsaugo nuo gerklės ir lūpų sausumo, apsaugo dantis nuo skilimo ir stiprina dantenas. Tai duoda melodingą balsą, sustiprina žandikaulį, formuoja veidą, pagerina skonio jausmą ir maisto malonumą"

Ajurvedinis burnos valymo aliejus Ayus Taila iš Cosmoveda yra pagamintas iš sezamo aliejaus ir įvairių žolelių bei prieskonių ekstraktų kompleksinio, daugiadienio proceso metu. Tokiu būdu Ayus Taila išnaudoja subtilias žolelių savybes ir perduoda juos į gilius gleivinės sluoksnius, kur jie gali atskleisti visą savo poveikį.

Naudojimas: 
Paimkite apie 1 - 2 valgomuosius šaukštus Cosmoveda Ayus Taila ir praskalaukite juo burną apie 2 - 3 minutes. Iš kairės į dešinę, stipriai čiulpkite, kramtykite, išskalaukite, traukite ir varinėkite aukštyn ir žemyn, taip pat skalaukite burnos valymo aliejų apie dantis iš visų pusių. Negalima nuryti, reikia išspjauti, nes ištirpęs skystis ir toksinai neturėtų grįžti į kūną. Prieš dantų valymą, reguliariai kiekvieną rytą, rekomenduojame ajurvedinį burnos ertmės valymą su "Cosmoveda Ayus Taila.

Ingredientai (INCI):

Sesamum indicum seed oil, Acacia Farnesiana plant extract, Cinnamomum camphora plant extract, Eugenia caryophyllus seed extract, Luvunga Scandens plant extract, Myrica Nagi plant extract, Cyperus rotundus plant extract, Cinnamomum Zeylanicum wood extract, Mesua Ferrea plant extract, Ficus bengalensis plant extract, Caesalpinia Sappan plant extract, Nelumbium Speciosum flower extract, Myristica fragrans plant extract, Woodfordia fruticosa plant extract.

* Žaliavos yra pagamintos iš sąžiningos prekybos ir ekologiškų "Cosmoveda" projektų Šri Lankoje.

Kilmės šalis:
Vokietija
Kiekis:
100 ml
Receptai
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės