Katalogas
Jazminų eterinis aliejus Jasmine, Sattva Ayurveda, 10ml
Prekės ženklas: Sattva Ayurveda
Jazminų eterinis aliejus JASMINE, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Jazminų eterinis aliejus JASMINE, Sattva Ayurveda, 10ml

Jazminų eterinis aliejus Jasmine, Sattva Ayurveda, 10ml

Prekės ženklas: Sattva Ayurveda

Šis aliejus turi labai intensyvų, saldų kvapą, todėl puikiai veikia kaip kvepalai.

Eterinis aliejus pirmiausia žinomas aromaterapijoje dėl antidepresanto, antiseptinio ir diastolinio poveikio. Ajurvedos medicinoje jo savybės yra naudojamos ypač esant didelei nervinei įtampai, nes jis veikia atpalaiduojančiai (padeda užmigti), malšina stresą ir pašalina nerimą. Eterinis aliejus padeda palaikyti emocinę pusiausvyrą, apsaugo nuo depresinių sąlygų - jis labai teigiamai veikia psichinę būseną. Tai natūrali priemonė nuo lėtinio nuovargio, nuotaikų kaitos, dirglumo.

1490 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 14 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 14 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,42 €.

Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 8908007814748

Naudojimas

Patalpų aromatizavimui 1 – 2 lašus pušų eterinio aliejaus lašinkite į aromatines lempas ir žvakides, inhaliacijoms – 4 – 5 lašus šio aliejaus į litrą karšto vandens ir kvėpuokite vandens garais. Procedūros naudingos sergant peršalimo ligomis, siaučiant gripui, siekiant dezinfekuoti aplinkos orą, pašalinti tabako kvapą, kosint, sloguojant, kamuojant mieguistumui, pagirioms ir pan.

Voniai 7 – 8 lašus šio eterinio aliejaus maišykite su stikline kefyro, grietinėlės, jogurto ar šaukštu druskos, medaus, švelnaus aliejaus ir pilkite į vonią. 

Masažui 5 – 6 lašus pušų eterinio aliejaus lašinkite į 20 g bazinio aliejaus ir naudokite masažui kamuojant raumenų ar sąnarių skausmams, kovojant su celiulitu ir pan.

Kosmetikai 3 – 4 lašus pušų eterinio aliejaus maišykite su 20 g bet kokio kremo ir naudokite odai puoselėti..

Įspėjimai: eterinis aliejus turėtų būti naudojamas tik atskiedus su baziniu masažo aliejumi. Patekus į akis - nuplauti dideliu kiekiu vandens. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite tiesiogiai ant odos. 

Nerekomenduojama vaikams iki 6 metų amžiaus!

Vartoti tik išoriškai!

Būtina pasitikrinti alerginį jautrumą! Prieš vartojant eterinius aliejus, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną - du lašus aliejaus sumaišykite su 0,5 – 1 šaukšteliu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

Laikyti sandariai uždarytoje talpykloje vėsioje ir tamsioje vietoje.

Sudėtis: 100% grynas jazminų eterinis aliejus

Kilmės šalis:
Indija
Gamintojo šalis:
Indija
Kiekis:
10 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės