Anahata čakros aliejus, Fiore D'Oriente, 10 ml
Anahata čakros aliejus Fiore D'Oriente, 10 ml.
  • Anahata čakros aliejus Fiore D'Oriente, 10 ml.
  • Anahata čakros aliejus Fiore D'Oriente, 10 ml.
  • Anahata čakros aliejus Fiore D'Oriente, 10 ml.

Anahata čakros aliejus, Fiore D'Oriente, 10 ml

Anahata - 4-oji, širdies čakra.

Masažas su aromatiniais aliejais ramina ir harmonizuoja mūsų kūną bei protą.

Anahata čakra ranAdasi krūtinės centre. Tai yra sielos sostas, vieta kur „gyvena“ mūsų tikrasis Aš, amžina ir tyra esatis. Nuo šios čakros priklauso tikėjimas savo nekaltumu ir tyrumu, tikėjimas jog esame verti meilės. 

1099 €
Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: 6703

Energija - svarbiausias  gyvenimo variklis, padedantis siekti tikslų. Vietos kuriose jos kaupiasi vadinamos čakromis arba energijos centrais.

Širdies čakra (Anahata) yra mūsų empatijos ir meilės centras. Ji atsako už ryšius su aplinkiniais, gebėjimą atleisti, ir gydyti rankų prisilietimu. Stipri Širdies čakra leidžia jausti vidinę harmoniją ir lengvai ir kurti santykius kupinus meilės ir supratimo.

Naudojimas: 3-7 lašus įtrinti čakros srityje 3 kartus per dieną. Visos čakros išsidėsčiusios išilgai stuburo. Anahata čakra ranAdasi krūtinės centre.

Sudėtis: Simmondsia Chinensis Oil (Jojoba), Limonene, Citrus Aurantium, Dulcis Oil, Pelargonium graveolens oil, Rosa Damascena Extract, Citrus Aurantium Amara Flower Extract, Santalum Album Oil, Citronellol, Citral, Eugenol, Farnesol, Gerianol

Kilmės šalis:
Italija
Kiekis:
10 ml
Receptai
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės