Katalogas
Klasikinė varinė stiklinė su dangteliu, Sattva Ayurveda, 350ml
Klasikinė varinė stiklinė su dangteliu, Sattva Ayurveda, 0,35l
  • Klasikinė varinė stiklinė su dangteliu, Sattva Ayurveda, 0,35l
  • Varinė stiklinė AyurVedica, 0,25l

Klasikinė varinė stiklinė su dangteliu, Sattva Ayurveda, 350ml

Jogai ir tradiciniai namų ūkiai Indijoje jau keletą tūkstančių metų naudoja paprastą, praktišką ir veiksmingą geriamojo vandens būdą - iš varinio puodelio!

Talpa: 0,35 litro.

Su dangtelliu-lėkštute ir medžiaginiu maišeliu kelionėms

1490 €
Prieinamumas: 4 Vnt.
Prekės kodas: 5903794180123

Be to, kad yra vizualiai unikalus ir gražus bei beveik nesugadinamas namų apyvokos daiktas, vario puodelis yra labai vertinamas Ajurvedoje geriamam vandeniui ar kitiems gėrimams gerti.
Jogoje vario taurė yra idealus būdas gerti vandenį ir suteikti vandeniui teigiamą energiją.

Varinio puodelio naudojimo ir priežiūros nurodymai
Vakare užpildykite vario puodelį šaltu vandeniu ir palikite jį per naktį. Ryte atsikėlę gerkite šį vandenį. Šis vanduo yra rekomenduojamas Ajurvedos moksle, nes, kaip sakoma, tai yra visos fiziologijos valymo priemonė. Moksliniu požiūriu, varis, kuris yra būtinas žmogaus kūno mineralas, absorbuojamas vandens.

Varis yra natūrali medžiaga, kuri dėl oksidacijos turi tendenciją tamsėti. Todėl reguliariai reikia valyti vario puodelį. Tam į puodelį įpilkite citrinų sulčių ir druskos po arbatinį šaukštelį, sumaišykite ir išvalykite kempine ar audiniu. Puodelio išorę galima išvalyti tokiu pačiu būdu. Po to vėl nuplaukite puodelį vandeniu. Šis valymo metodas turėtų būti kartojamas reguliariai, kad būtų išvengta vario puodelio korozijos.

Kilmės šalis:
Indija
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės