Katalogas
Jogos kilimėlis Pro Ultra Grip Art Collection Paisley, Yogistar, 5mm
Jogos kilimėlis Pro Ultra Grip Art Collection Paisley, Yogistar
  • Jogos kilimėlis Pro Ultra Grip Art Collection Paisley, Yogistar

Jogos kilimėlis Pro Ultra Grip Art Collection Paisley, Yogistar, 5mm

Atraskite geriausią! Yogimat Pro Ultra Grip yra ypatingai neslidus jogos kilimėlis su PU paviršiumi. Šis modelis yra fenomenas: nepaisant sensacingos traukos, kuri išlieka 100% (ar net padidėja!) net veikiama drėgmės, o tuo pačiu leidžia tyčia „slysti“.

7990 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 79 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 79 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 2,37 €.

Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: YS118282
Šiuo metu išparduota


Atraskite geriausią! Yogimat Pro Ultra Grip yra ypatingai neslidus jogos kilimėlis su PU paviršiumi. Šis modelis yra fenomenas: nepaisant sensacingos traukos, kuri išlieka 100% (ar net padidėja!) net veikiama drėgmės, o tuo pačiu leidžia tyčia „slysti“.

Kodėl jums reikia Yogamat Pro Ultra Grip:

- Šis kilimėlis turi absoliutų sukibimą! Tai galioja ir esant drėgmei.
- Medžiagos PU ir TPE taip pat tinka alergiškiems žmonėms, kurie negali mankštintis ant latekso / natūralios gumos kilimėlių.
- Yogimat® Pro Ultra Grip yra atsparesnis trinčiai nei jogos kilimėliai iš natūralios gumos.
- Žinoma, Yogimat Pro Utra Grip yra be kenksmingų medžiagų: be AZO, be DOP, be ftalatų.

Išsamiai susipažinkite su Yogamat Ultra Grip:

Šis jogos kilimėlis savo atsparumu slydimui nenusileidžia jokiam kitam kilimėliui! Yogimat® Pro Ultra Grip paviršius sudarytas iš PU – itin neslidžios ir patvarios medžiagos. Apatinė TPE dalis taip pat itin patvari ir gerai prilimpa prie grindų. Todėl tai yra dvipusis neslidus, labai tvirtas jogos kilimėlis, kuris alergiškiems lateksui suteikia galimybę treniruotis ant ypač neslidaus jogos kilimėlio, kuris užtikrina absoliutų sukibimą net ir sudėtinguose jogos stiliuose ir išlaiko jį net tada, kai teka daug prakaito. Taip pat nuostabu, kad slydimas – jei pageidaujama – ant šio jogos kilimėlio yra visiškai įmanomas, nepaisant itin didelio atsparumo slydimui, kuris dažnai gali būti labai naudingas asanose.

Kaip jau minėta aukščiau, Yogamat® Pro Ultra Grip negalima skalbti mašinoje, bet tai higieniška medžiaga, kurią lengva valyti. Žinoma, mūsų asortimente galite rasti tinkamų krepšių, tinkamų Yogimat® Pro Ultra Grip.

Su 5mm storiu šis modelis taip pat siūlo pakankamą storį, kuris kartu su abiejų medžiagų savybėmis ne tik gerai amortizuoja, bet ir puikiai izoliuoja, kad nereikėtų sušalti net ant šaltų grindų. Jogos kilimėlis Yogimat® Pro Ultra Grip yra aukštos kokybės modelis, atitinkantis aukščiausius reikalavimus ir idealiai tinkantis bet kokiai asanų praktikai, nesvarbu, kokį jogos stilių praktikuojate. Tai vienas išskirtiniausių ir aukščiausios kokybės modelių Yogistar asortimente.

Išvada: Yogamat Yogimat Pro Ultra Grip yra ypač tinkamas:

- visiems, kurie nori patikimo super sukibimo visose asanose;
- visiems norintiems kontroliuojamai „slysti“ ant kilimėlio neprarandant atsparumo slydimui'
- alergiškiems lateksui.

Savybės:

Medžiaga: 20% PU (viršutinė pusė), 80% TPE (apatinė pusė)
Patvarumas: labai geras
Bekvapiškumas: pradinis gamybos kvapas, išnyksta po vėdinimo.
Studijoms: ne visai tinkamas
Valymas: galima švariai nušluostyti
Spalva: antracitas
Gamintojas: YOGISTAR®
Svoris: 1,1 kg
Ilgis: 183 cm
Plotis: 61 cm
Storis: 5 mm

Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės