Katalogas
Jogos ir pilateso kilimėlis Pilates Pro, Yogistar, 10mm
Pilateso kilimėlis Pro, Yogistar, 10mm
  • Pilateso kilimėlis Pro, Yogistar, 10mm
  • Pilateso kilimėlis Pro, Yogistar, 10mm
  • Pilateso kilimėlis Pro, Yogistar, 10mm
  • Pilateso kilimėlis Pro, Yogistar, 10mm

Jogos ir pilateso kilimėlis Pilates Pro, Yogistar, 10mm

Tvirtas jogos ir pilateso kilimėlis.

5990 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 59 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 59 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 1,77 €.

Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: YS108846
Šiuo metu išparduota


Šis mankštos kilimėlis buvo sukurtas specialiai jogos ir pilateso praktikai. Standartinio dydžio ir itin patvarus jis idealiai tinka bet kuriai jogos ir pilateso programai. Patogus storis (1 cm) ir ypač tanki ląstelių struktūra paverčia Yogimat® Pilates Pro švelnia pagalvėle ir patikimai apsaugo sąnarius nuo kietų paviršių.

Ekologiškos naujovės

Kilimėlis yra ekologiškai skaidus ir perdirbamas. Aplinkosauginis veiksmingumas prasideda nuo gamybos, nes jau ten susidarantys šalutiniai produktai yra perdirbami siekiant tausoti išteklius. Pats kilimėlis yra perdirbamas. Be kita ko jis vėl harmoningai įsilieja į natūralų ciklą: veikiant šilumai ir slėgiui, TPE ląstelės laikui bėgant suyra, palikdamos tik netoksišką vandenį ir ore išgaruojančius elementus.

Praktiška: Kadangi jų tanki ląstelių struktūra neleidžia įsigerti prakaitui ar kitam skysčiui, Yogimat ® Pilates išlieka švarus.

Tinka ir alergiškiems žmonėms

Yogimat® Pilates Pro medžiaga yra hipoalerginė. Kilimėlyje nėra PVC, latekso ar gumos ir nėra susijusių medžiagų. Taigi jis taip pat idealiai tinka alergiškiems žmonėms.

Savybės:

Tinkamas krepšys: Yogibag ypatingai didelis 75cm
Medžiaga: TPE
Gamintojas: YOGISTAR®
Svoris: 1,66 kg
iIgis: 182 cm
Plotis: 61 cm
Storis: 1 cm

Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės