Katalogas
Minkštas jogos kilimėlis Soft, Yogistar
Minkštas jogos kilimėlis "Soft", Yogistar
  • Minkštas jogos kilimėlis "Soft", Yogistar
  • Minkštas jogos kilimėlis "Soft", Yogistar

Minkštas jogos kilimėlis Soft, Yogistar

Minkštas, šiek tiek storesnis, platesnis ir ilgesnis nei standartiniai jogos kilimėliai, suteikiantis didelį komfortą visiems tiems, kurie nori minkštesnio paviršiaus, kai daro jogos pratimus.

Įvairių spalvų.

3990 €
Prieinamumas: Pristatymas per 10-14 d.
Prekės kodas: 4420/4421/4422
Spalva

Jogos kilimėlis "Soft" yra didžiausia paguoda visiems tiems, kurie mėgsta šiek tiek minkštesnius kilimėlius, atsižvelgiant į jo 6 mm storį ir 66 cm plotį, jis jiems patiks. Užapvalintų kampų kilimėlis yra neslidaus paviršiaus ir yra pagamintas iš kietos, tačiau labai jaukios medžiagos, apsiūtais elegantiški medvilniniu audiniu kraštais.

Kilimėlis turi didelę paklausą, dėl savo 6 mm storio ir jo patogus pločio. Jis puikiai izoliuoja nuo grindų ir gali būti suvyniojamas arba sulankstomas, atliekant įvairias jogos pozas.

Kilimėlis pagamintas iš PVC, nenaudojant bet kokių nuodingų ar kenksmingų medžiagų bei dažų.

Priežiūra: galite valyti jogos kilimėlį tiesiog drėgna šluoste arba nuplaukite jį, galima skalbti ir skalbimo mašinoje ne daugiau kaip 40° temperatūroje, naudojant minkštą ploviklį. Kilimėlis neturėtų būti džiovinamas pakabinus arba džiovyklėje. Kad kilimėlis išdžiūtų, tiesiog padėkite jį plokščiai arba susukite jį su rankšluosčiu viduje. Kad pagerinti puikias neslidžias savybes, galite nuvalykite kilimėlį su drėgna šluoste prieš jį naudojant. Tačiau būkite atsargūs: jei kilimėlis yra per drėgnas, yra slidus pavojus!

Matmenys: 185 x 66 cm. Storis: 6 mm

Svoris: apie 1,6 kg

Spalva: mango-oranžinė, tamsiai raudona (bordo), karališkai mėlyna.

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
1.6 kg
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės