Katalogas
Jogos kilimėlis Earth OM, ekologiškas, Ako Yoga, 6 mm
Itin lengvas 6 mm jogos kilimėlis Earth OM, ekologiškas, Ako Yoga
  • Itin lengvas 6 mm jogos kilimėlis Earth OM, ekologiškas, Ako Yoga
  • Itin lengvas 6 mm jogos kilimėlis Earth OM, ekologiškas, Ako Yoga
  • Itin lengvas 6 mm jogos kilimėlis Earth OM, ekologiškas, Ako Yoga

Jogos kilimėlis Earth OM, ekologiškas, Ako Yoga, 6 mm

Jogos kilimėlis "Žemė" yra ekologiškas ir perdirbamas, labai patogus, patrauklus, dviejų spalvų, su užapvalintais kampais.

Įvairių spalvų.

4990 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 49 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 49 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 1,47 €.

Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: 4510-4512
Spalva

Joga kilimėlis "Žemė" iš Ako Yoga yra be jokių toksinių medžiagų. Medžiagos gamyba taip pat yra nekenksminga aplinkai. Gamybos proceso metu yra nenaudojami ftalatai, toluenas, AZO dažai ar sunkieji metalai.

Joga kilimėlis "Žemė" yra pagamintas iš hipoalerginio TPE (termoplastinio elastomero), kurioje nėra PVC, latekso arba natūralios gumos. Kilimėlio medžiagos ląstelės yra suprojektuotos taip, kad jos suirs kompostuojant po tam tikro laiko, ir liks tik vanduo ir kiti biologiniai komponentai. Gamybinės atliekos ir medžiagų likučiai taip pat yra perdirbami iš karto po gamybos, gaminant naujus kilimėlius.

TPE putos suteikia puikų komfortą, yra neslidžios ir stabilios, su puikiomis šveninančiomis savybėmis. 3 mm storio  jogos kilimėlis su TPE gali pasiūlyti panašaus aukšto lygio komfortą, kaip įprastas kilimėlis su apytiksliai 6 mm storiu. Jogos kilimėlis "Žemė" yra net 6 mm storio, o jo svoris apytikriai tik 900 g!

Ekodizainas su gražiai raštuotais paviršiais iš dviejų skirtingų spalvų ir užapvalintais kampais. Abi pusės gali būti naudojamos!

Priežiūra: galite valyti jogos kilimėlį tiesiog drėgna šluoste. Kad pagerinti neslystančias savybes, galite nuvalyti kilimėlį su drėgna šluoste prieš jį naudojant. Tačiau būkite atsargūs: jei kilimėlis yra per drėgnas, yra slidumo pavojus!

Matmenys: 185 x 61 cm. Storis: 6 mm

Svoris: apie 1,2 kg

Spalvos: baklažanų-mėlyna, ruda-antracito pilka, oranžinė-violetinė.

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
1,2 kg
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės