Katalogas
Garshan masažo pirštinės, Endi šilko
Garshan masažo pirštinės, Endi šilko
  • Garshan masažo pirštinės, Endi šilko
  • Garshan masažo pirštinės, Endi šilko

Garshan masažo pirštinės, Endi šilko

Natūralus Endi šilkas, naudojamas tradiciškam Ajurvedos "Garshan" masažui. Natūralus Endi šilkas yra idealus betkokiems odos gydymams ir procedūroms, nes būtent šis šilkas sukuria labai švelnų prisilietimą, o ne žaloja jūsų odą.

1695 €
Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: 10260

Endi šilkas iš Asamo (Indijos) yra vienas iš aukščiausios kokybės natūraliųjų šilkų. Labai tvirtas ir ilgalaikis, kartu ir labai švelnus bei minkštas, puikiai tinka masažams. Net ir po daugelio plovimų šios  pirštinės bus itin geros būklės. Pačios pirštinės yra gan elastingos.

Naudojimosi instrukcija:
Tradicinis "Garshan" masažas būna daromas apytiksliai 3-4 minutes kiekvieną dieną. Masažas pagerina kraujo apytaką ir pašalina seną odą nuo jūsų kūno. Po procedūrų siūlome pirštines plauti rankiniu būdu su švelniais milteliais arba muilu.


Natūralus šilkas yra idealus betkokioms kūno procedūroms, nes jis sukuria labai švelnų ir malonų prisilietimą. Po procedūrų kūnas yra labai jautrus aliejams ir kremams. Aliejus ir kremus siūlome rinktis tik tuos, kurie labiausiai atitinka jūsų tipui. Pirštinės yra labai geros kokybės su gumytėmis prie riešų.

"Garshan" masažų poveikis:

Atliekant paprastą masažo procesą: aktyvina kraujo apytaką, limfos cirkuliaciją, padeda pašalinti suragėjusį epidermio sluoksnį bei „degina” riebalus.

Po aliejinių procedūrų: jis padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir šlakus, gerina odos struktūrą, suteikia sveiką atspalvį ir daro odą labiau elastingą.

Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
1 pora
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės