Katalogas
Raminamasis odos gelis su alaviju Aloe 95, Natures Secrets, 100ml
Raminamasis odos gelis su alaviju Aloe 95, Natures Secrets, 100ml
  • Raminamasis odos gelis su alaviju Aloe 95, Natures Secrets, 100ml

Raminamasis odos gelis su alaviju Aloe 95, Natures Secrets, 100ml

Itin universalus gelis iš šviežio alavijo. Tinkamas naudoti odos drėkinimui, taip pat po skutimosi , vabzdžių įgėlimų , saulės vonių ar nudegimų.

Kvapas: alavijų

Konsistencija: gelis

990 €
Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 4012677046492

Tyras, šviežias, tiesiai iš alavijų išspaustas gelis, suteikia odai elastingumo, ją stipriai minkština ir drėkina. Ypač veiksmingai nuramina odą po plaukelių šalinimo ar skutimosi. Idealiai tinka probleminės, pleiskanojančios odos priežiūrai. Rekomenduojamas po lengvų nudegimų, saulės vonių ir vabzdžių įkandimų.

NATRUE, ekologiškas, sertifikuotas (Tarptautinė natūralios ir ekologiškos kosmetikos asociacija, Briuselis, Belgija).

100 % natūralus, 95% ekologiškų sertifikuotų alavijų gelis; likusius 5 % produkto sudaro natūralios, natūraliai gautos ir identiškos natūralioms, medžiagos.

Paskirtis: minkština, drėkina, ramina odą.

Sudedamosios dalys: Aloe Barbadensis (ekologiškų tikrųjų alavijų) lapų gelis*, Alcohol Denat.*, Glycerin*, Dehydroxanthan Gum**, Glyceryl Caprylate**, Benzyl Alcohol***, Aqua (vanduo)*, Sodium Benzoate***, Potassium Sorbate***.

*natūralus, ** natūraliai gautas, *** identiškas natūraliam.

--------------------------------------------------------------

Gamtos įkvėpta kosmetika

Šri Lankoje jau daugiau kaip 5000 metų puoselėjamos senųjų gyventojų sukurtos Hela Vedos natūralaus gydymo sistemos ir natūrali Ajurvedinė medicina. Todėl nuo seno ši sala, esanti Tropikų zonoje, laikoma sveikatos ir natūralaus gydymo būdų lobynu. Tad nenuostabu, kad būtent Šri Lankoje gimė natūrali Nature’s Secrets kosmetika, kurios gamyboje yra sujungiamos augalų gydomosios savybės bei mokslo žinios.Kokybiškas gamybos procesas prasideda laboratorijoje, o augaliniai ingredientai gaunami tiesiai iš jų augimo vietos – penkių hektarų privataus sodo, kuriame auga virš aštuonių šimtų vaistinių vandens ir sausumos gydomųjų augalų rūšių. Taip pat kosmetikos gamybos metu niekada nebuvo ir nebus atliekami jokie bandymai su gyvūnais.

Kilmės šalis:
Šri Lanka
Kiekis:
100 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės