Katalogas
Rankų darbo muilas palmės lape Neem & Tulsi, Holy Lama, 100g
Rankų darbo NEEM & TULSI muilas palmės lape YOGI, Holy Lama, 100g
  • Rankų darbo NEEM & TULSI muilas palmės lape YOGI, Holy Lama, 100g

Rankų darbo muilas palmės lape Neem & Tulsi, Holy Lama, 100g

„Holy Lama Naturals“ prabangūs natūralūs rankų darbo ajurvediniai muilai yra populiarūs dėl ilgalaikio kvapo. Gražiai supakuotas į natūralų rankų darbo apvalkalą, pagamintą iš arekos palmės lapo.

490 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 4 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 4 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,12 €.

Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: PI44441

„Holy Lama Naturals“ prabangūs natūralūs rankų darbo ajurvediniai muilai yra populiarūs dėl ilgalaikio kvapo. Gražiai supakuotas į natūralų rankų darbo apvalkalą, pagamintą iš arekos palmės lapo.

„Holy Lama Naturals Yogi“ muilas turi unikalių ir labiausiai vertinamų ajurvedos botanikos savybių:

Manoma, kad NEEM (nimbamedžio) produktai yra antigleiviniai, priešgrybeliniai, antidiabetiniai, antibakteriniai, antivirusiniai ir raminamieji. Neem produktai taip pat naudojami selektyviai kovojant su augalų kenkėjais. Nimbamedis laikomas pagrindiniu ajurvedos ir Unani medicinos komponentu ir ypač skiriamas odos ligoms gydyti.

Tulsi (šventojo baziliko) ekstraktai naudojami ajurvedos vaistuose nuo peršalimo, galvos skausmų, skrandžio sutrikimų, uždegimo, širdies ligų, įvairių apsinuodijimų ir maliarijos. Tradiciškai tulsi yra įvairių formų: kaip žolelių arbata, džiovinti milteliai, švieži lapai arba sumaišyti su ghee. Eterinis aliejus, išgautas iš „Karpoora tulsi“, dažniausiai naudojamas medicininiais tikslais ir vaistažolių kosmetikoje, dėl antibakterinio aktyvumo plačiai naudojamas odos preparatuose. Šimtmečius džiovinti tulsi lapai buvo maišomi su saugomais grūdais, kad atbaidytų vabzdžius.

Dėmesio: palmių lapas yra natūralus produktas, jo paviršiuje gali būti nelygumų. Palmių lapai džiovinami ir presuojami į specifinę muilo formą, sukuriant unikalią pakuotę. Kiekvienas palmių lapas yra unikalus ir parodo būdingą atogrąžų oro įtaką pietinėje Indijos Keralos provincijoje.

Pagaminta Indijoje, Keraloje.

Ingredientai (INCI): Sodium cocoate, Melia azadirachta seed oil, Ocimum sanctum oil, Cymbopogon martini oil, Vetiveria zizanoides root oil, Homalomena aromatica root oil, Cananga odorata  flower oil, Lavendula anguistifolia oil, Pogostemon cablin leaf oil, Citrus aurantium dulcis oil, Pelargonium graveolens oil, Hydichium spicatum root oil, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl alcohol, Eugenol.

------------------------------------

Natūrali - tvari - sąžininga prekyba

„Holy Lama“ produktai daugiausia gaminami iš natūralių ingredientų, vengiant naudoti stipriias chemines ar sintetines medžiagas. Kur įmanoma, pakavimui naudojamos tvarios medžiagos. Gamybos metu susidaro mažiau nei 1% atliekų, o visos atliekos naudojamos kaip kuras ar galvijams, todėl įmonės anglies pėdsakas yra išskirtinai mažas!

Gamybai naudojamos žaliavos daugiausia gaunamos iš Keralos ir likusios Indijos vietinių ūkininkų, remiantis septynis dešimtmečius siekiančiais tvirtais santykiais su ūkininkais. Verslas veikia be kreditavimo principo, t.y. visiems ūkininkams ir žaliavų tiekėjams mokama iš karto. Gamykla darbuotojams moka teisingus atlyginimus, o ūkininkams - teisingas kainas.

Moterų įmonė

„Holy Lama Naturals“ Keraloje yra pripažinta vyriausybės patvirtinta moterų įmone, kurioje daugiau nei 80% gamyklos darbuotojų yra moterys. Dauguma jų yra iš nepalankios aplinkos (t.y. našlės ar paliktos partnerio).

Kilmės šalis:
Indija
Gamintojo šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
100 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės