Katalogas
Autentiškas muilas su 30% lauramedžio aliejaus, Alepeo, 200g
  • Naujiena
Autentiškas muilas su 30% laurų lapų aliejaus, Aleppo, 200g
  • Autentiškas muilas su 30% laurų lapų aliejaus, Aleppo, 200g
  • Autentiškas muilas su 30% laurų lapų aliejaus, Aleppo, 200g

Autentiškas muilas su 30% lauramedžio aliejaus, Alepeo, 200g

Šis muilas gaminamas iš tradicinės muilo juostos, jis taip pat labai gerai tinka kasdien plaunant galvą, veidą, rankas ir visą kūną duše. 

Pradinis šviežio muilo svoris yra apie 200 g vienetui ir gali skirtis dėl tradicinės pjovimo technikos. Kai muilai tampa sausesni, jie tampa šiek tiek lengvesni. Mes siūlome tradicinius muilo gabalėlius su keturiais skirtingais lauro aliejaus santykiais: 4% - 12% - 20% - 30%

850 €
Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: PI021060

Pradinis šviežio muilo svoris yra apie 200 g vienetui ir gali skirtis dėl tradicinės pjovimo technikos. Kai muilai tampa sausesni, jie tampa šiek tiek lengvesni. Mes siūlome tradicinį muilo gabalėlį su keturiais skirtingais lauro aliejaus santykiais: 4% - 12% - 20% - 30%

Panaudojimas: puikiai tinka kaip kasdienė priemonė vietoje šampūno bei prausti veidui, rankoms bei visam kūnui valyti duše. Jis aprūpina odą kasdienine drėgme ir maitinimu. Yra žinoma, kad šis muilas padeda nuo psoriazės, plaukų slinkimo, spuogų ir neurodermito. Reguliarus naudojimas padeda pastebimai atsigauti nuo odos ligų; todėl rekomenduojama alergiškiems žmonėms. Kadangi nenaudojami jokie dirbtiniai priedai, o pagrindinis muilo ingredientas yra alyvuogių aliejus, jis tinka ir kūdikių odai prižiūrėti.

Kaip naudoti: naudokite kasdien prausdamiesi po dušu ar vonioje. Tepkite muilą ir švelniai pamasažuokite prieš skalaudami švariu vandeniu.

Grynas žolelių muilas

Daug vitamino E

Antiseptikas

Tinka visų tipų odai

Dėmesio: nevalgykite muilo ir venkite kontakto su akimis. Po naudojimo muilas turi būti sausas!

Sudedamosios dalys: alyvuogių aliejus, kokosų aliejus, lauro aliejus, natrio hidroksidas, vanduo.

Sudėtis (INCI): Olea europaea, cocos nucifera, laurus nobilis, sodium hydroxide, aqua.

Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Tunisas
Gamintojo šalis:
Tunisas
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės