Ajurvedinė diagnostika ir konsultacija
  • Naujiena
Ajurvedinė diagnostika ir konsultacija
  • Ajurvedinė diagnostika ir konsultacija
  • Ajurvedinė diagnostika ir konsultacija

Ajurvedinė diagnostika ir konsultacija

Konsultacija "Ajurvedinė pulso diagnostika" - tai sveikatos būklės įvertinimas iš Ajurvedos pozicijų. Giliųjų "subtiliųjų" negalavimų priežasčių bei psichoemocinių kompleksų nustatymas.

5000 €
Prieinamumas: Dėl konsultacijos laiko skambinkite telefonu: 8-652-15018
Prekės kodas: akonsult1

AJURVEDINĖ KONSULTACIJA

Konsultacija "Ajurvedinė pulso diagnostika" - tai sveikatos būklės įvertinimas iš Ajurvedos pozicijų. Giliųjų "subtiliųjų" negalavimų priežasčių bei psichoemocinių kompleksų nustatymas.

APIE KONSULTACIJĄ

Diagnostika apima klasikinę ajurvedinę metodiką ir kompiuterinę pulso diagnostiką.
 
Klasikinė ajurvedinė diagnostika:
- Apklausa, anamnezės surinkimas.
- Apžiūra (kūno proporcijos, oda, akys, veidas, liežuvis, ausys, nagai, delnai).
- Klasikinė palpatorinė (rankinė) pulso diagnostika.
 
Kompiuterinė pulso diagnostika atliekama kompiuterinio priedėlio "VedaPulse Professional" pagalba ir leidžia sulyginti bei suderinti šiuolaikinius metodus su ajurvediniais.
 
Konsultacijos metu nustatoma: organizmo adaptacinė būklė ir adaptacijos galimybės, nervinio indekso lygis, biologinio senėjimo greitis ir kiti svarbūs sveikatai rodikliai.
 
Ajurvedos rėmuose nuustatoma: dabartinė kūno konstitucija (Vikriti), subdošų būklė, organizmo audinių ir metabolizmo būklė, pirminių elementų (pančamahabhuta) būsena, energetiniai meridianai, čakrų ir biolauko būklė.
 
Pagal diagnostikos rezultatus pateikiama individuali kompleksinė sveikatinimo ir susirgimų profilaktikos programa, paremta ajurvediniais metodais, kurie apima:
- Gyvenimo būdo ir dienotvarkės rekomendacijas.
- Maitinimosi rekomendacijas (taisyklės ir maitinimosi schema pagal došas).
- Ajurvedinių maisto papildų vartojimo rekomendacijas.
- Ajurvedinės aromaterapijos rekomendacijas (eterinių aliejų parinkimas).
- Naminių sveikatinimo procedūrų parinkimas (aliejų masažams ir kūno priežiūrai parinkimas).
- Jogos ir kvėpavimo pratimų rekomendacijos.
- Profesionalių sveikatinimo programų kurso parinkimas (masažai ir kt.).
* Diagnostika reikalauja tam tikrų taisyklių ir pasiruošimo:
1. Para iki konsultacijos reikėtų vengti alkoholio ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo.
2. Prieš konsultaciją reikėtų: vengti sočiai prisivalgyti; gerti stiprią arbatą ar kavą; stipriai veikiančių vaistų, preparatų, psichotropinių ar nuskausminančių priemonių vartojimo; padidinto fizinio ir emocinio (stresų) aktyvumo.
3. Nerekomenduojama atlikinėti diagnostiką susirgimų paūmėjimo atvejais, reikėtų konsultaciją atidėti iki tol, kol paūmėjimas atlėgs. Moterims konsultacija nerekomenduojama menstruacijų metu.
APIE KONSULTANTĄ-SPECIALISTĄ
Andrius MisiukasKonsultaciją veda ajurvedos konsultantas ir specialistas Andrius Misiukas.
 
Andrius Misiukas - ajurvedinės mitybos, sveiko gyvenimo būdo ir sveikatinimo specialistas, konsultantas ir propaguotojas, intensyviai kasdien studijuoja ajurvedą, mokydamasis iš vienų geriausių pasaulyje Indijos ir kitų šalių specialistų. Profesionaliai užsiima ajurvedine diagnostika ir ajurvedinių sveikatinimo metodų konsultacijomis .
 
Mokėsi ir ajurvedos žinių sėmėsi iš tokių autentiškos ajurvedos specialistų kaip Partap Chauchan (Indija), Ram Manohar (Indija), Narayanan Nambi (Indija), geriausių Rusijos specialistų M.Subotialov, B.Ragozin, A.Adylbajeva. O.Sorokin ir kt.
 
Šiuo metu realizuoja projektą Ajurveda24.lt, yra specializuotos ajurvedinės parduotuvės įkūrėjas ir vadovas, užsiima individualiom konsultacijom Vilniuje, yra sertifikuotas "Biokvant" kompanijos ekspertas kompiuterinės pulso diagnostikos įranga "VedaPulse".
 
Pagrindinės veiklos gairės:
- Specializuotos ajurvedionės parduotuvės vystymas, produkcijos paieška, testavimas, atrinkimas.
- Klasikinė ajurvedinė sveikatos diagnostika ir šiuolaikinė kompiuterinė pulso diagnostika kompiuteriniu priedėliu "VedaPulse Professional".
 
- Konsultacijos apie ajurvedinius sveikatinimo ir profilaktikos būdus, individualaus sveiko gyvenimo būdo rekomendacijos: maitinimosi ypatumai ir taisyklės, dienos režimas, fitoterapija ir aromaterapija, ajurvedinės procedūros, jogoterapija, dvasiniai sveikatinimosi aspektai ir t.t.
 
- Švietėjiška veikla: ajurvedos pagrindų ir ajurvedinio sveiko gyvenimo būdo paskaitos; konsultavimas internete: straipsniai, atsakymai į klausimus, informaciniai naujienlaiškiai ajurvedine tematika.
 
Domėjimosi sfera: senoji tikrojo autentiška ajurveda, jos sveikatinimo ir gydymo būdai, rytų filosofija ir psichologija, joga, tradiciniai sveikatinimo būdai. 
KONSULTACIJOS SĄLYGOS:
Konsultacija atliekama iš anksto suderintu laiku. Individualios konsultacijos trukmė: ~ 1,5-2 val. Galima vienu metu konsultuoti giminaičius (sutuoktinius, vaikus ir tėvus).
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės