Maisto papildas "Aloe Vitals", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
Maisto papildas "Aloe Vitals", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Aloe Vitals", Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Maisto papildas "Aloe Vitals", Planet Ayurveda, 60 kapsulių

  • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.
  • 100 % natūralios kilmės produktas
  • Sukurtas Ajurvedos ekspertų
  • Aloe vera – padeda maitinti ir atjauninti odą, puikus papildas, esant odos ligoms ir problemoms
  • 100% vegetarinė ir veganiška formulė

  

1890 €
Prieinamumas: 8 Vnt.
Prekės kodas: 8902556178683

Aloe vera yra puikus papildas, galintis padėti esant odos ligoms ir problemoms, padeda maitinti odą ir ją atjauninti.

Aloe vera padeda sausai ir blankiai odai; padeda grąžina blizgesį odai ir plaukams, išlaikyti juos sveikus ir gražius.

Aloe vera gausus antioksidantų ir padeda pašalinti toksinus.

Aloe Vitals padeda veiksmingai kovoti su odos infekcijomis ir ligomis, gastritu, nesveikais plaukais ir uždegimais. Augalas padeda koordinuoti kūno energiją, būtent: "Vata", "Pitta" ir "Kapha", ir grąžina šių energijų pusiausvyrą. Kūno funkcijos tampa normalios ir gerai koordinuojamos. Tai puikus anti-senėjimo ingredientas.

Aloe Vitals yra naudingas esant aukštam kraujospūdžiui, skrandžio opoms ir uždegimui, neturi jokio šalutinio poveikio.

Aloe Vitals padeda drėkinti ir maitinti sausą odą.

Vitaminai C ir E Aloe Vitals padeda odai atsigauti nuo uždegimų, susijusių su įvairiais negalavimais.

Aloe Vitals sudėtyje yra svarbių ingredientų, tokių kaip izobarbalinas, alavijo, aloeza, homonataloinas, chrizamino rūgštis ir galakturono rūgštis.

Sudėtis: Ghrit Kumari (Aloe barbadensis) standartizuotas ekstraktas.

Grynasis kiekis: 36,4 g (1 kapsulė po 606,7 mg)

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimassuaugusiems žmonėms vartoti po 2 kapsules per dieną 8-10 savaičių, 30 minučių po valgio. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo amžiaus, lyties, sveikatos būklės ir dietos. Šis produktas gali būti naudojamas ilgą laiką, jei nėra šalutinio poveikio.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Jei esate nėščia, žindymo laikotarpiu arba vartojate vaistų, prieš vartodami vaistą pasitarkite su gydytoju. Jei pasireiškė šalutinis poveikis, pasitarkite su gydytoju.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Kilmės šalis:
Indija
Veganams tinkama:
Taip
Kiekis:
60 kapsulių
Rekomenduojama
Odai
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės