Katalogas
Hidrolizuotas kolagenas su kanapių baltymais, YOU 2.0, 300 g
  • −25%
Hidrolizuotas kolagenas su kanapių baltymais, YOU 2.0, 300 g
  • Hidrolizuotas kolagenas su kanapių baltymais, YOU 2.0, 300 g
  • Hidrolizuotas kolagenas su kanapių baltymais, YOU 2.0, 300 g

Hidrolizuotas kolagenas su kanapių baltymais, YOU 2.0, 300 g

Kolagenas – tai baltymas, kurio yra beveik visuose žmogaus organizmo audiniuose, ypač daug odoje, naguose, plaukuose, kauluose ir kremzlėse. Po dvidešimties metų, organizme kolageno sintezė pradeda lėtėti, todėl oda praranda elastingumą, o plaukai ir nagai susilpnėja, sumažėja kūno funkcionalumas.

Milteliai geriamajam tirpalui

Neto svoris: 300 g

YOU 2.0 maisto papildai – tai kokybiški ir draugiški Jūsų kūnui sprendimai. Gerai subalansuotas kūnas leidžia jaustis sveiku ir pilnaverčiu žmogumi.

Tinka vartoti iki 2021-10-31

1688 €
22,50 €
Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: Collagen_KB

Kolagenas – tai baltymas, kurio yra beveik visuose žmogaus organizmo audiniuose, ypač daug odoje, naguose, plaukuose, kauluose ir kremzlėse. Po dvidešimties metų, organizme kolageno sintezė pradeda lėtėti, todėl oda praranda elastingumą, o plaukai ir nagai susilpnėja, sumažėja kūno funkcionalumas.

Šis maisto papildas skirtas imuninės sistemos, kaulų, sąnarių, geros odos būklės, taip pat energijos palaikymui.

Sudėtyje yra vitamino C, kuris:

  • padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų, kremzlių ir odos funkcijai, susidarymą;
  • padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą;
  • padeda palaikyti normalią energijos apykaitą.

Pakuotės dydis: 300 g (60 porcijų).

Porcijos dydis: 1 arbatinis šaukštelis (5 g).

Porcijos energinė vertė: II tipo hidrolizuotas kolagenas: 4580 mg; Vitaminas C: 20 mg; Sausas vynuogių (vitis vinifera) ir obuolių (malus pumila) miltelių ekstraktas: 400 mg.

Rekomenduojamas vartojimas: suvartokite porciją (1 arbatinis šaukštelis), ištirpinus 200-300 ml vandens (rekomenduojama naudoti 40-45°C temperatūros vandenį). Vartoti 1 kartą per dieną, bet kuriuo paros metu. Rekomenduojame vartoti bent 2 mėnesius be pertraukų.

Sudėtis: II tipo hidrolizuotas kolagenas, L-askorbo rūgštis, sausas vynuogių (vitis vinifera) ir obuolių (malus pumila) miltelių ekstraktas.

Įspėjimai: nėštumo ir žindymo laikotarpiu vartoti tik pasikonsultavus su gydytoju ar vaistininku. Atsiradus jautrumui ar pasireiškus alerginiams simptomams būtina pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku. Netinka jaunesniems nei 3 metų amžiaus vaikams. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Maisto papildas negali pakeisti sveikos ir subalansuotos mitybos. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip +25°C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Partijos Nr./Geriausia iki: žr.pakuotės apačioje.

Gamintojas: UAB ULTRAINVEST, D. Dvariono g. 15-24. Vilnius, Lietuva

Kiekis:
300 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės