Katalogas
Maisto papildas Halorhena, Planet Ayurveda, 60 kapsulių
Maisto papildas Halorhena, Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas Halorhena, Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Maisto papildas Halorhena, Planet Ayurveda, 60 kapsulių

  • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.
  • 100 % natūralios kilmės produktas
  • Sukurtas Ajurvedos ekspertų
  • Halorhena+ žolelių formulė – viduriavimui bei maistinių medžiagų žarnyne absorbavimui reguliuoti.
  • 100% vegetarinė ir veganiška formulė
  • Ekologiškai sertifikuota
1790 €
Prieinamumas: 8 Vnt.
Prekės kodas: 8904271102772

Kutaja žolelių kapsulėse yra medžio žievės Hollarhena antidysertenica ekstrakto, kuris, pasak senovinių Ajurvedos tekstų, esant sunkiam viduriavimui bei problemoms, susijusioms su maistinių medžiagų absorbavimu žarnyne.

Holarrhena antidysenterica yra tropinis medis, kilęs iš Azijos. Jis turi baltą kietmedį, o jo žievė šimtmečius buvo naudojama nuo dizenterijos ir viduriavimo dėl savo viduriavimą skatinančio poveikio. Turėdamas stiprų sutraukiamąjį poveikį ir gebėdamas pagerinti maistinių medžiagų absorbciją, jis pagerina žarnyno veiklą, o tai ypač naudinga esant dirgliosios žarnos sindromui ir opiniam kolitui.

Kutaj kapsulės palaiko virškinimo ugnies veiklą, o ajurvedoje, pasak senovinių tekstų, jos taip pat vartojamos esant hemorojui, įvairioms kraujo ligoms ir odos problemoms.

Vata = Pitta - Kapha -

Halorhena+ kapsulės balansuoja Vata došą bei mažina Pita ir Kapha došas

Ajurvedoje Kutaj augalas naudojamas:

* esant dirgliosios žarnos sindromui,
* esant viduriavimui ir dizenterijai,
* esant opiniam kolitui,
* esant odos problemoms ar kai kurioms kraujo ligoms.

Kutaj augalas turi:

* stiprų antidiarrinį poveikį
* padeda palaikyti virškinimo ugnį ir maistinių medžiagų absorbciją
* padeda gerinti žarnyno judrumą.

Sudedamosios dalys: 

100% standartizuotas ekstraktas, 1 kapsulėje 500 mg yra:
100 mg standartizuoto 6:1 Holarrhena antidysenterica (Kutaj) žievės ekstrakto,
75 mg standartinio 4:1 augalo Aegle marmelos (Bilwa) vaisiaus ekstrakto,
75 mg standartizuoto 7:1 Foeniculum vulgare (Saunf, pankolio) sėklų ekstrakto,
50 mg standartinio ekstrakto 10:1 iš Coriandrum sativum (Dhania, kalendra) vaisių,
50 mg standartizuoto 6:1 ekstrakto iš Cyperus scariosus (Nagarmotha) gumbų,
50 mg standartizuoto ekstrakto 5:1 iš Punica granatum (Anar, granatų) žievelės,
50 mg standartizuoto 6:1 Elettria cardamomum sėklų (Chhoti elaichi, žaliųjų kardamono) ekstrakto,
50 mg standartizuoto 6:1 ekstrakto iš Myristica Fragrans vaisių (jaiphalio, muskato). kapsulėse yra medžio žievės Hollarhena antidysertenica ekstrakto, kuris naudojamas ajurvedoje esant sunkiam viduriavimui ir problemoms, susijusioms su maistinių medžiagų absorbavimu žarnyne.,

kapsulės apvalkalas – hidroksipropilmetilceliuliozė (E464).

Grynasis kiekis: 36,4 g (1 kapsulė po 606,7 mg)

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, glitimo, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimassuaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules 1-2 kartus per dieną 8-10 savaičių, 30 minučių po valgio. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo amžiaus, lyties, sveikatos būklės ir dietos. Šis produktas gali būti naudojamas ilgą laiką, jei nėra šalutinio poveikio.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Jei esate nėščia, žindymo laikotarpiu arba vartojate vaistų, prieš vartodami vaistą pasitarkite su gydytoju. Jei pasireiškė šalutinis poveikis, pasitarkite su gydytoju.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Rekomenduojama
Virškinimo sistemai
Veganams tinkama:
Taip
Poveikis Vata došai
Balansuoja
Poveikis Pita došai
Mažina
Poveikis Kapha došai
Mažina
Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
60 kapsulių
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės