Maisto papildas "Shatavari (Šatavari)", moteriškas eliksyras, Planet Ayurveda, 60 kapsulių
Maisto papildas "Šatavari", moteriškas eliksyras, Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Šatavari", moteriškas eliksyras, Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Šatavari", moteriškas eliksyras, Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Šatavari", moteriškas eliksyras, Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Šatavari", moteriškas eliksyras, Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Maisto papildas "Shatavari (Šatavari)", moteriškas eliksyras, Planet Ayurveda, 60 kapsulių

  • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.
  • 100 % natūralios kilmės produktas
  • Sukurtas Ajurvedos ekspertų
  • Standusis smidras - geriausias augalas skirtas gerinti bendrą moterų sveikatą.
  • 100% vegetarinė ir veganiška formulė

  

1990 €
Prieinamumas: 6 Vnt.
Prekės kodas: 8909543534677

Natūralus maisto papildas, skirtas gerinti bendrą moterų sveikatą:

* Geriausias maistingas natūralus augalas, kurio sudėtyje natūralūs antioksidantai, mikroelementai;

* Naudinga moterims esant anemijai, skausmingoms menstruacijoms, gimdos miomai, kiaušidžių cistoms ir nereguliarioms skausmingoms menstruacijoms;

* Jame nėra hormonų, tad veikia natūraliu būdu, suteikia galią moterų reprodukcinėms sistemoms ir gamtos ciklams;

* Efektyviai padeda moterims kovoti su nuovargiu, nerimu, bendru silpnumu ir nerimu.

Šatavari augalas yra naudojamas Indijoje jau tūkstančius metų, dėl jo teigiamų ir tonizuojančių savybių. Šatavari ajurvedoje gali būti naudojamas esant beveik visoms menstruacijų problemoms, įskaitant amenorėja ir mėnesines. Šis puikus augalas ajurvedoje skiriamas kontroliuoti menopauzės periodą ir jis veikia kaip veiksminga moterų hormonų balansavimo priemonė. Šatavari yra unikalus augalas, kuris gali būti naudojamas įvairaus amžiaus moterų. Augalas yra labai naudinga baltų išskyrų prevencijai, o taip esant sumažėjusiam lytiniam potraukiui.

*Informacija apie augalą

Šatavari turi natūralių estrogenų (fitoestrogenų). Jie rekomenduojami moterims reprodukcijos (galėjimo susilaukti vaikų) laikotarpiu ir menopauzės metu.

Šatavari yra pagrindinis augalas ajurvedoje, siekiant palaikyti moterų sveikatą. Ajurvedoje, Šatavari yra naudojamas siekiant užkirsti kelią menopauzės simptomams (karščio bangos, prakaitavimas, širdies plakimas, makšties sausumas, nuotaikos svyravimai, nutukimas, nemiga, depresija ir t.t.). Ajurvedos specialistai naudoja Šatavari nevaisingumo, frigidiškumo ir estrogeninio priklausomo ligoms (fibroma, krūtų ligos, endometriozės). Jis išvaro vandens perteklių iš kūno ir sumažina patinimą. Mažina dubens organų apkrovą, normalizuoja kraujotaką, reprodukcinės sistemos ir šlapimo takų darbą. Antioksidacinės Šatavari savybės prisideda prie senėjimo proceso lėtinimo.

Šatavari - moteriškas eliksyras.

Šis puikus augalas vadinamas sanskrito kalba šatamuli arba šatavari (shata - šimtas, Muli - nuoroda į verpstės formos šaknis). Šatavari reiškia "turintis šimtą vyrų" (pagal populiarų įsitikinimą, jos tonizuojantis poveikis moteriškiems lytiniems organams leidžia patenkinti šimtą mylimųjų).

Šatavari (Asparagus racemosus):

* Gerina moterų reprodukcinės sistemos sveikatą;
* Padeda išlaikyti pusiausvyrą moters fiziologijos metu ir po menopauzės;
* Padeda išlaikyti komfortą prieš ir po menstruacinio ciklo;
* Gerina vyrų ir moterų reprodukcinę funkciją.

Grynasis kiekis: 30 g (1 tabletė po 500 mg)

Sudedamosios dalys: 100% ajurvedos žolelė šatavari – standusis smidras (Asparagus racemosus), kapsulės apvalkalas – augalinė celiuliozė.

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 tabletes 1-2 kartus per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti 2-3 mėnesius.

Įspėjimai: nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Kilmės šalis:
Indija
Veganams tinkama:
Taip
Kiekis:
60 kapsulių
Rekomenduojama
Moterims
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės