Maisto papildas "Gotu Kola", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
Maisto papildas "Gotu Kola", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Gotu Kola", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Gotu Kola", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Gotu Kola", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Gotu Kola", Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Maisto papildas "Gotu Kola", Planet Ayurveda, 60 kapsulių

  • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.
  • 100 % natūralios kilmės produktas
  • Sukurtas Ajurvedos ekspertų
  • Azijinė centelė - geriausias augalas nuo nerimo ir depresijos, taip pat naudingas atminčiai.
  • 100% vegetarinė ir veganiška formulė

  

1890 €
Prieinamumas: 11 Vnt.
Prekės kodas: 8904271100211

Ajurvedinis maisto papildas Gotu Kola:

* Padeda esant koncentracijos stokai, prastai atminčiai, nuovargiui, stresui,  depresijai ir nerimui.
* Pagerina kraujo apytaką, gerina dėmesį ir padeda atsipalaiduoti.
* Taip pat naudojamas pagalbai esant įvairioms odos ligoms ir išsiplėtusioms venoms.

Geriausias augalinis produktas nuo nerimo ir depresijos, taip pat naudingas atminčiai.

Gotu Kola savybės:

Kapsulės Gotu Kola (gotu kola) yra pagamintos iš Centella asiatica (Centella asiatica) žolių lapų augalų ekstrakto. Augalas tradiciškai naudojamas Ajurvedos medicinoje pagerinti atmintį ir padidinti koncentraciją. Jame yra daug maistinių medžiagų, kurios gali padidinti organizmo gyvybingumą ir maitina nervų sistemą. Jis turtingas vitaminais A, B, E, K, Mg. Gotu Kola turtinga ir įvairiais alkaloidais, triterpenais, steroliais, taninai ir glikozidais. Kapsulės Gotukola iš Planet Ajurveda yra 100% vegetariškos, natūralios ir be jokių cheminių priedų.

Grynasis kiekis: 30 g (1 tabletė po 500 mg)

Sudedamosios dalys

100% ajurvedos žolelė azijinė centelė (Centella asiatica), kapsulės apvalkalas – augalinė celiuliozė.

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1 kapsulę per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti 2-3 mėnesius.

Įspėjimai: nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Kilmės šalis:
Indija
Veganams tinkama:
Taip
Kiekis:
60 kapsulių
Rekomenduojama
Stresui mažinti
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės