Jogos smilkalai OM, Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.
Jogos smilkalai OM, Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.
  • Jogos smilkalai OM, Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.

Jogos smilkalai OM, Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.

"Fiore D'Oriente Yoga Incense" smilkalų serija sukurta tiems, kurie praktikuoja jogą ir meditaciją. OM yra absoliutaus, dieviškojo, visuotinio vieningumo garsas. OM apjungia visus garsus.

Vienoje pakuotėje yra 12 g. smilkalų. 8 vnt. lazdelių

Smilkalo lazdelės ilgis - 23 cm.

499 €
Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 5182

"Fiore D'Oriente Yoga Incense" serija sukurta tiems, kurie praktikuoja jogą ir meditaciją. Jogų smilkalų serija, pagaminta iš geriausių žaliavų, yra įkvepiantis meditacijos ir asanų praktikos priedas. Kiekvienoje pakuotėje yra gražiai suprojektuotas žymeklis su mantra.

"Fiore D'Oriente Yoga Incense" kvepalų mišinys susideda iš tradicinio medaus, brangiųjų kvapų medienos dulkių, eterinių aliejų, prieskonių ir kvapiųjų dervų mišinio. Šis mišinys, dar vadinamas Masala, vis dar paruošiamas taip pat, kaip prieš 400 metų. "Fiore D'Oriente" smilkalai pagaminti klasikiniu būdu rankomis, remiantis senovės Indijos Vedų tradicija, išlaikant visą vertingą patirtį, kuri perduodama per kartas.

Sudedamosios dalys: bambuko lazdelių medus, Ailanthus malabarica, kokoso lukšto milteliai, sandalmedžio milteliai, masala milteliai, benzoino milteliai, taurieji medienos milteliai, kvapiosios dervos, augaliniai aliejai, žolelės, prieskoniai. 100% natūralių natūralių ingredientų.

Svoris vienos lazdelės nuo 1,5 iki 1,7 g, degimo trukmė: 60 - 80 minučių su ilgai išliekančiu kvapu net ir po deginimo.

OM yra absoliutaus, dieviškojo, visuotinio vieningumo garsas. OM apjungia visus garsus.

Vienoje pakuotėje yra 12 g. smilkalų. 8 vnt. lazdelių

Smilkalo lazdelės ilgis - 23 cm.

Kilmės šalis:
Indija
Svoris:
12 g
Kiekis:
8 vnt. lazdelių
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės