Katalogas
Swadhisthana čakros smilkalai Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.
Prekės ženklas: Fiore D'Oriente
Swadhisthana čakros smilkalai Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.
  • Swadhisthana čakros smilkalai Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.

Swadhisthana čakros smilkalai Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.

Prekės ženklas: Fiore D'Oriente

Swadhisthana reiškia jausmą, troškimą ir kūrimą.

495 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 4 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 4 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,12 €.

Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 5131

Sakralinė čakra sanskrito kalba vadinasi Svadhišthana (arba Svadhistana). Sakralinė čakra yra gyvybinės energijos saugykla, emocijų, malonumo ir kūrybingumo centras. Ji atsako už tai ar mėgaujamės gyvenimu, ar išreiškiame savo tikrąjį aš. Taip pat šio energetinio centro veikla lemia ar lengvai užmezgame ir išlaikome santykius ar esame vieniši, ar leidžiame sau gauti tai, ko norime gyvenime, ar jaučiamės neverti.

Fiore D'Oriente kvapų mišiniai smilkalams buvo sukurti pagal tradicinį receptą. Šis mišinys vadinasi Masala ir yra paruošiamas taip pat kaip ir prieš 400 metų. Fiore D'Oriente smilkalai gaminami tik iš natūralių ingredientų pagal senovinę indišką vedų tradiciją, kuri buvo perduodama iš kartos į kartą.

Sudėtis:

Masala: medus, vertingi medžių milteliai, aromatinga derva, augalinis aliejus, vaistažolės, prieskoniai, visi 100% natūralūs.

Pagaliuko ilgis 23cm, svoris nuo 1.6 iki 1.8 g, degimo laikas nuo 65-80 minučių

Svoris / Kiekis:
12 g
Kiekis:
8 vienetai
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės