Katalogas
Manipura čakros smilkalai Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.
Prekės ženklas: Fiore D'Oriente
Manipura Chakra smilkalai Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.
  • Manipura Chakra smilkalai Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.

Manipura čakros smilkalai Fiore D'Oriente, 12 g, 8 vnt.

Prekės ženklas: Fiore D'Oriente

Manipura - Saulės raizginio čakraTeigiama, kad smilkalai valo aplinką, atpalaiduoja, pašalina blogas energijas, pakelia nuotaiką. 

590 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 5 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 5 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,15 €.

Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 5132

Saulės raizginio čakra (Manipura) yra mūsų identiteto, valios, pasitikėjimo savimi centras. Ji atsako už padėtį visuomenėje ir gebėjimą įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Stipri Saulės raizginio čakra yra pas charizmatiškus, sėkmingus gyvenime žmones ir puikius vadovus bei lyderius.

Fiore D'Oriente kvapų mišiniai smilkalams buvo sukurti pagal tradicinį receptą. Šis mišinys vadinasi Masala ir yra paruošiamas taip pat kaip ir prieš 400 metų. Fiore D'Oriente smilkalai gaminami tik iš natūralių ingredientų pagal senovinę indišką vedų tradiciją, kuri buvo perduodama iš kartos į kartą.

Kvapų mišiniai, skirti „Fiore D'Oriente“ čakros smilkalų lazdelėms, pagaminti iš tradicinės medaus, tauriųjų kvapiųjų medienos dulkių, eterinių aliejų, prieskonių ir kvapniosios dervos kompozicijos. Šis mišinys taip pat vadinamas Masala ir yra ruošiamas šiandien taip pat, kaip ir prieš 400 metų. „Fiore D'Oriente“ smilkalų lazdelės gaminamos pagal senovės Vedų tradiciją Indijoje su visais jos vertingais potyriais, kurie buvo perduodami iš kartos, klasikiniu būdu rankomis ir tik iš grynų natūralių ingredientų.

Sudėtis: 
Masala: medus, vertingi medžių milteliai, aromatinga derva, augalinis aliejus, vaistažolės, prieskoniai, visi 100% natūralūs.

Pagaliuko ilgis 23cm, svoris nuo 1.6 iki 1.8 g, degimo laikas nuo 65-80 minučių
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės