Katalogas
Veido kaukė su ciberžole, Holy Lama, 20g
Veido kaukė su ciberžole, Holy Lama, 100g
  • Veido kaukė su ciberžole, Holy Lama, 100g

Veido kaukė su ciberžole, Holy Lama, 20g

„Holy Lama Naturals“ veido pakuotė su laukinių ciberžolių šaknų milteliais valo ir maitina jūsų veidą. Šią procedūrą galite naudoti tiek reguliariai, tiek tada, kai norite tikrai palepinti save.

Sausai odai sumaišykite su pienu, o ne vandeniu. Riebiai odai sumaišykite su rožių vandeniu.

290 €
Prieinamumas: 5 Vnt.
Prekės kodas: PI22237

„Holy Lama Naturals“ veido kaukė su laukinių ciberžolių šaknų milteliais valo ir maitina jūsų veidą. Šią procedūrą galite naudoti tiek reguliariai, tiek tada, kai norite tikrai palepinti save.

Sausai odai sumaišykite su pienu, o ne vandeniu. Riebiai odai sumaišykite su rožių vandeniu.

Naudojimo būdas: ant veido tolygiai tepkite žolelių mišinio sluoksnį, išskyrus akių kontūrą ir lūpas. Palikite jį 15 - 20 minučių arba tol, kol pakuotė išdžius. Nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir nusausinkite medvilnės įklotu. Žiūrėk, kaip tavo veidas vėl švyti!

Pagaminta Indijoje, Keraloje.

Ingredientai (INCI): Sodium cocoate, Hydnocarpus whitiana oil, Curcuma aromatica Root oil, Eugenia caryophyllus oil, Pelargonium graveolens oil, Vetiveria zizanoides root oil, Citrus auranatium Amara fruit oil, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool, Eugenol, Limonene, Coumarine.

------------------------------------

Natūrali - tvari - sąžininga prekyba

„Holy Lama“ produktai daugiausia gaminami iš natūralių ingredientų, vengiant naudoti stipriias chemines ar sintetines medžiagas. Kur įmanoma, pakavimui naudojamos tvarios medžiagos. Gamybos metu susidaro mažiau nei 1% atliekų, o visos atliekos naudojamos kaip kuras ar galvijams, todėl įmonės anglies pėdsakas yra išskirtinai mažas!

Gamybai naudojamos žaliavos daugiausia gaunamos iš Keralos ir likusios Indijos vietinių ūkininkų, remiantis septynis dešimtmečius siekiančiais tvirtais santykiais su ūkininkais. Verslas veikia be kreditavimo principo, t.y. visiems ūkininkams ir žaliavų tiekėjams mokama iš karto. Gamykla darbuotojams moka teisingus atlyginimus, o ūkininkams - teisingas kainas.

Moterų įmonė

„Holy Lama Naturals“ Keraloje yra pripažinta vyriausybės patvirtinta moterų įmone, kurioje daugiau nei 80% gamyklos darbuotojų yra moterys. Dauguma jų yra iš nepalankios aplinkos (t.y. našlės ar paliktos partnerio).

Kilmės šalis:
Indija
Gamintojo šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
20 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės