Katalogas
Jatamansi Churna milteliai, Jiva Ayurveda, 100g
Autentiška ajurveda Autentiška ajurveda
  • Naujiena
Jatamansi Churna milteliai, Jiva Ayurveda, 100g
  • Jatamansi Churna milteliai, Jiva Ayurveda, 100g
  • Jatamansi Churna milteliai, Jiva Ayurveda, 100g

Jatamansi Churna milteliai, Jiva Ayurveda, 100g

Autentiška ajurveda Autentiška ajurveda

Stambiažiedis nardas yra viena veiksmingiausių Ajurvedos žolelių, pasižyminti raminamuoju poveikiu ir nesukelianti demencijos. Jis turi pagalbinių savybių psichikos ir psichinių ligų srityje. Tai padeda susidoroti su emociniais sutrikimais ir pasąmonės traumomis. Jatamansi atvėsina šilumą galvoje ir "užsidegusius" nervus. Derinant kartu su ašvaganda tai puiki priemonė esant neramioms mintims.

995 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 9 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 9 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,27 €.

Prieinamumas: 9 Vnt.
Prekės kodas: 8904050603834

Jatamansi milteliai anot Ajurvedos yra puiki pagalba siekiant nusiraminti. Naudojamas kaip pagalbinė priemonė esant nemigai ir CNS (centrinės nervų sistemos) sutrikimams. Jis veikia kaip tonikas smegenims, ramina nerimą ir padeda mažinti nemigą. Stambiažiedis nardas Jatamansi (Nardostachys jatamansi) – natūralus produktas, dažnai naudojamas ir kosmetikoje, padeda tinkamai funkcionuoti nervų sistemai.

Žolelių milteliai padeda mažinti nemigą ir turi raminamąjį poveikį.Dėl savo natūralių savybių jis puikiai tinka žmonėms, kovojantiems ir su odos problemomis, taip pat turintiems nudegimų ir patinimų.

Poveikis:

Suteikia ramybę, mažina nerimą ir nemigą, stiprina smegenis. Padeda nuo nudegimų, patinimų ir padeda gydyti odos uždegimus.

Rekomenduojamas vartojimas: 2-6 g žolelių mišinio (1-3 spec. kaušeliai miltelių) išgerti su drungnu vandeniu du kartus per dieną arba pagal specialisto nurodymus. Galima į pusę stiklinės šilto vandens įberti 1-3 kaušelius miltelių, išmaišyti ir gerti.

Prie pakuotės pridedama priemonė: 1 matavimo kaušelis (nenubrauktas) = ​​1 g Jatamansi miltelių

Laikymas: Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių.

Sudėtis: stambiažiedžio nardo (Nardostachys jatamansi) šaknų milteliai.

Kilmės šalis: Indija

Gamintojas: JIVA Ayurvedic Pharmacy Ltd.

Grynasis kiekis: 100 g

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės

Rekomenduojama
Nervų sistemai
Kilmės šalis:
Indija
Gamintojo šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
100 g
Panašios prekės
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės