Katalogas
Gulsčiosios grąžulės žolelių milteliai Bhringaraj Bio, Nimi Ayurveda, 75g
Prekės ženklas: Nimi Ayurveda
Gulsčiosios grąžulės (Bhringaraj) žolelių milteliai, ekologiški, 75g
  • Gulsčiosios grąžulės (Bhringaraj) žolelių milteliai, ekologiški, 75g
  • Gulsčiosios grąžulės (Bhringaraj) žolelių milteliai, ekologiški, 75g
  • Gulsčiosios grąžulės (Bhringaraj) žolelių milteliai, ekologiški, 75g

Gulsčiosios grąžulės žolelių milteliai Bhringaraj Bio, Nimi Ayurveda, 75g

Prekės ženklas: Nimi Ayurveda

Bhringaraj yra labai populiarūs žolelių milteliai, kurių ekologiška kokybė įrodyta geriausiose laboratorijose. Jų botaninis pavadinimas yra Eclipta alba. Ajurvedje Bhringaraja vertinama dėl savo Vata ir Kapha došų mažinimo savybių ir yra, pavyzdžiui, sudedamoji dalis populiariausių ajurvedinių masažo aliejų - ajurvedinio galvos masažo aliejaus Bhringaraj Thailam.

990 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 9 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 9 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,27 €.

Prieinamumas: Laikinai neturime
Prekės kodas: 4260145874324
Laikinai neturime


Bhringaraj išvertus iš indų kalbos reiškia „Garbanų karalių“ ir Ajurvedoje padeda kovoti su plaukų slinkimu ir ankstyvaisiais žilais plaukais. Taip pat naudojama nuraminti odos sudirginimams ir uždegimams.

Savybės: tonizuojantys, gerinantys medžiagų apykaitą, stiprinantys nervus, gerinantys kraujo krešėjimą. Gulsčioji grąžulė yra kartaus, sutraukiančio ir saldaus skonio. Poveikis organizmui - šaldantis. Efektas suvirškinus - saldus. Padeda subalansuoti visas tris došas.

Nevartotina: esant stipriam peršalimui.

​Bringaraj milteliai — priemonė, padedanti kovoti su senėjimo procesais, palaikanti ir atjauninanti kaulus, dantis, plaukus, regėjimą, klausą ir atmintį. Jauninantis augalas Pita konstitucijai ir kepenims, tinka gydant cerozę. Be to tai labiausiai veikianti ajurvedinė priemonė plaukams. Bringaraj aliejus žymus tuo, kad pripildo plaukus natūralia spalva, suteikia jiems purumo, šalina žilus plaukus, teigiamai veikia nuo nuplikimo. Bringaraj padeda nuraminti protą, mažindami jo per didelį aktyvumą, padeda geram ir giliam miegui. Savo savybėmis panašus  į mėlynžiedę taškuonę (brahmi), apjungia kartaus toniko savybes su jauninančuio toniko savybėmis.

Naudojant išoriškai padeda ištraukti nuodus, mažina liakų uždegimus ir patinimus, tai puiki tonizuojanti priemonė protui, teigiamai veikianti ir veido spalvą. Bringaraj – ajurvedoje puikiai naudojamas ir gydant hepatitą, hemoragiją, proto subalansavimui ir emocijų nuraminimui. Taip pat efektyviai veikia esant nemigai, lydimai audringų emocijų, pykčio protrūkių, pavydo, įsižeidimų ir neapykantos. Pėdas ir viršugalvį tokiu atveju gerai patepti Bringaraj aliejumi. 

Plaukų ir galvos odos kaukė:

Paimkite reikiamą kiekį miltelių (atsižvelgiant į asmeninį poreikį ir plaukų ilgį - vidutiniškai, 3-5 g) ir indą, kuriame maišysite masę. Sumaišykite su šiltu vandeniu arba su jūsų mėgstamu baziniu aliejumi.

Užtepkite masę ant galvos odos ir plaukų, pamasažuokite galvos odą pirštais. Palaikykite 20-30 minučių. Tada kruopščiai išplaukite plaukus. Naudokite reguliariai 1-2 kartus per savaitę.

Dėmesio: Bringaraj naudojimas gali padaryti plaukus šiek tiek tamsesnius, tačiau vėliau kaštoninis atspalvis iš plaukų išsiplauna.

Išorinio naudojimo odai pasta:

Paimkite reikalingą kiekį miltelių, sumaišykite su šiltu vandeniu arba su baziniu aliejumi, pavyzdžiui, sezamo. Užtepkite masę ant probleminės vietos, palikite 15 minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu.

Vidiniam vartojimui (pagal ajurvedinius šaltinius):

1/4 - 1/2 arbatinio šaukštelio 2 kartus dienoje su šiltu vandeniu arba lydytu ghi sviestu pagal ajurvedos specialisto nurodymus.

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
75 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Laikinai neturime
Laikinai neturime
  • Naujiena
Laikinai neturime