Katalogas
Maisto papildas Plato Plan, Planet Ayurveda, 60 kapsulių
Prekės ženklas: Planet Ayurveda
Veganiška Veganiška
Be glitimo Be glitimo
Ekologiška Ekologiška
Autentiška ajurveda Autentiška ajurveda
  • −60%
Maisto papildas Plato Plan, Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas Plato Plan, Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Maisto papildas Plato Plan, Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Prekės ženklas: Planet Ayurveda
Veganiška Veganiška
Be glitimo Be glitimo
Ekologiška Ekologiška
Autentiška ajurveda Autentiška ajurveda
  • 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.
  • 100 % natūralios kilmės produktas
  • Sukurtas Ajurvedos ekspertų
  • Plato Plan žolelių mišinio formulė – ajurvedinis augalų ekstraktų derinys, skirtas padėti padidinti trombocitų kiekį, pailginti trombocitų gyvenimą ir palaikyti imunitetą.
  • 100% vegetarinė ir veganiška formulė

Geriausia iki 2022-12-31

780 €
19,50 €

Nėra lojalumo taškų, nes prekė jau su nuolaida.

Prieinamumas: 8 Vnt.
Prekės kodas: 8904271102802

India Organic ISO9001 US FDA HACCP USDA Organic Euro žalias lapas Ecosert

Planet Ayurveda Plato Plan kapsulėse yra žolelių ekstraktų, kurie gali padėti padidinti trombocitų skaičių, prailginti trombocitų gyvenimą ir turi imunomoduliuojantį poveikį. Šio mišinio žolelės padeda palaikyti kaulų čiulpų funkciją gaminant daugiau trombocitų. Žolelėse taip pat gausu antioksidantų, jie padeda palaikyti imunitetą, gali padėti esant autoimuninėms ligoms ir palaikyti organizmą kovoje su infekcijomis. Plato plan yra ajurvedos mišinys, šioje medicinoje naudojamas palaipsniui didinti trombocitus iki normalaus lygio. Joje esančios žolelės taip pat gali padėti apsisaugoti nuo ankstyvo trombocitų praradimo.

Sudedamosios dalys:

100 mg standartizuoto ekstrakto 5:1 iš papajos Carica Papaya lapų (Erand karkati),

100 mg standartizuoto ekstrakto 10:1 iš širdžialapės drabsnės Tinospora cordifolia (Giloy, Guduchi) stiebo,

100 mg standartizuoto 8:1 ekstrakto iš migdomosios vitanijos Withania somnifera šaknies (Ashwagandha),

100 mg standartizuoto 4:1 augalo indiškojo lapainio Emblica officinalis (Amalaki) vaisiaus ekstrakto,

50 mg standartizuoto ekstrakto 12:1 iš moringos Moringa pterygospermum šaknies (Shigru),

50 mg standartizuoto 4:1 ekstrakto iš paprastojo vaisganto Leptadenia reticulata (Jeevanti) augalo šaknies.

kapsulės apvalkalas – hidroksipropilmetilceliuliozė (E464).

Grynasis kiekis: 36,4 g (1 kapsulė po 606,7 mg)

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, glitimo, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimassuaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules per dieną 8-10 savaičių, 30 minučių po valgio. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo amžiaus, lyties, sveikatos būklės ir dietos. Šis produktas gali būti naudojamas ilgą laiką, jei nėra šalutinio poveikio.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Jei esate nėščia, žindymo laikotarpiu arba vartojate vaistų, prieš vartodami vaistą pasitarkite su gydytoju. Jei pasireiškė šalutinis poveikis, pasitarkite su gydytoju.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Rekomenduojama
Širdžiai, kraujotakai, kraujagyslėms
Poveikis Vata došai
Mažina
Poveikis Pita došai
Balansuoja
Poveikis Kapha došai
Balansuoja
Kilmės šalis:
Indija
Gamintojo šalis:
Indija
Kiekis:
60 kapsulių
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės