Katalogas
Masažo aliejus jautriai odai Pita, Maharishi Ayurveda, 200 ml
Prekės ženklas: Maharishi Ayurveda
Ekologiška Ekologiška
Autentiška ajurveda Autentiška ajurveda
Aliejus masažui Pita, Maharishi Ayurveda, 200 ml
  • Aliejus masažui Pita, Maharishi Ayurveda, 200 ml

Masažo aliejus jautriai odai Pita, Maharishi Ayurveda, 200 ml

Prekės ženklas: Maharishi Ayurveda
Ekologiška Ekologiška
Autentiška ajurveda Autentiška ajurveda

Ištaikingam Maharishi Pitta masažo aliejui naudojamas platus Ajurvedos žolelių pasirinkimas. Kruopščiai apdoroti sandalmedžio, vandens lelijos, vetiverijos ir alango žolės ekstraktai sumažina „Pitta doša“ ir suteikia „Pitta“ masažo aliejui gaivų ir aštrų aromatą.

Masažo aliejus Maharishi Pitta, kuriame yra daug subrandinto sezamo aliejaus, giliai įsiskverbia į odą. Tai ypač tinka normaliai ir jautriai odos tipui, kuri yra linkusi į dirginimą, patinimą, lupimąsi ir paraudimą.

2495 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 24 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 24 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,72 €.

Prieinamumas: Laikinai neturime
Prekės kodas: 10321
Laikinai neturime


Bio Cosmos Organic

Pita Maharishi Ayurveda masažo aliejui naudojama plati ajurvedinių žolelių gama. Kruopščiai apdorojami santalo, vandens lelijos, vetiverijų ir Alang žolelių ekstraktai mažina Pittą došą ir suteikia masažo aliejui gaivų ir aštroką kvapą.

Turėdamas didelę brandinto sezamo aliejaus koncentracija, aliejus giliai įsiskverbia į odą. Tai ypač tinka normalios ir jautrios odos tipams, kurie yra linkę į sudirgimą, patinimą, lupimasį ir paraudimą.

Naudojimas: galima masažuoti kūną kasdien maždaug 15 minučių prieš dušą ar vonią.

Sudėtis: Sesamum indicum* seed oil, Vetiveria zizanioides root extract, Cedrus deodara wood extract, Turpentine, Vetiveria zizanioides root oil, Nymphaea stellata flower extract, Imperata cylindrica root extract, Santalum album wood extract, Limonene**.

* Iš ekologinių ūkių
** iš natūralių eterinių aliejų

BDIH – vokiško sertifikato ženklinimas. Jis reiškia, kad gaminyje naudoti natūralūs ingredientai, neatlikta bandymų su gyvūnais ir kt. Kriterijai remiasi Vokietijos Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis nuo 1993 metų.

Odos tipas:
Jautriai odai
Probleminei odai
Kūno tipas (doša):
Pita
Kilmės šalis:
Vokietija
Kiekis:
200 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Laikinai neturime
  • Naujiena
Laikinai neturime
Laikinai neturime