Katalogas
Drėkinamasis kūno aliejus masažui su cinamonu Island Spice, Natures Secrets, 143ml
Drėkinamasis kūno aliejus masažui su cinamonu Island Spice, Natures Secrets, 143ml
  • Drėkinamasis kūno aliejus masažui su cinamonu Island Spice, Natures Secrets, 143ml

Drėkinamasis kūno aliejus masažui su cinamonu Island Spice, Natures Secrets, 143ml

Drėkinamasis kūno aliejus masažui su cinamonu išsaugo odos elastingumą. Šildo ir atpalaiduoja Jūsų kūną, suteikia energijos.

Kvapas: cinamono

Konsistencija: aliejus

1590 €
Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: 4012677046515

Galingas drėkinamųjų aliejų mišinys su nimbamedžių aliejumi ir širdžialapių raudžių ekstraktu. Prisotintas antioksidantų, efektyviai maitina ir švelnina odą, todėl ji atrodo gyvybinga ir sveika. Tobulas gvazdikėlių ir ceiloninio cinamono žievės aliejų derinys skleidžia natūralų atpalaiduojantį aromatą, užtikrindamas malonius pojūčius.

NATRUE, natūralus, sertifikuotas (Tarptautinė natūralios ir ekologiškos kosmetikos asociacija, Briuselis, Belgija).

100 % natūralus, su tyru kokosų aliejumi; stiprus cinamono aromatas.

Paskirtis: giliai drėkina, maitina odą.

Sudedamosios dalys: Olea Europaea (alyvuogių) aliejus, Helianthus Annuus (saulėgrąžų) sėklų aliejus, Cocos Nucifera (ekologiškų riešutinių kokospalmių) tyras aliejus, Sesamum Indicum (indinių sezamų) sėklų aliejus, Rubia Cordifolia (širdžialapių raudžių) ekstraktas, Eugenia Caryophyllus (kvapiųjų gvazdikmedžių) pumpurų aliejus, Cinnamomum Zeylanicum (ceiloninio cinamono) žievės aliejus, Melia Azadirachta (indinių nimbamedžių) sėklų aliejus.

Stingimo temperatūra: 8°C

--------------------------------------------------------------

Gamtos įkvėpta kosmetika

Šri Lankoje jau daugiau kaip 5000 metų puoselėjamos senųjų gyventojų sukurtos Hela Vedos natūralaus gydymo sistemos ir natūrali Ajurvedinė medicina. Todėl nuo seno ši sala, esanti Tropikų zonoje, laikoma sveikatos ir natūralaus gydymo būdų lobynu. Tad nenuostabu, kad būtent Šri Lankoje gimė natūrali Nature’s Secrets kosmetika, kurios gamyboje yra sujungiamos augalų gydomosios savybės bei mokslo žinios.Kokybiškas gamybos procesas prasideda laboratorijoje, o augaliniai ingredientai gaunami tiesiai iš jų augimo vietos – penkių hektarų privataus sodo, kuriame auga virš aštuonių šimtų vaistinių vandens ir sausumos gydomųjų augalų rūšių. Taip pat kosmetikos gamybos metu niekada nebuvo ir nebus atliekami jokie bandymai su gyvūnais.

Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Šri Lanka
Kiekis:
150 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės