Katalogas
Balkšvojo gysločio (Psyllium husk) sėklų luobelės Sat Isabgol, Natura Medica,100g
Balkšvojo gysločio (Psyllium husk) sėklų luobelės Sat Isabgol, Natura Medica,100g
  • Balkšvojo gysločio (Psyllium husk) sėklų luobelės Sat Isabgol, Natura Medica,100g

Balkšvojo gysločio (Psyllium husk) sėklų luobelės Sat Isabgol, Natura Medica,100g

Sat Isabgol yra aukštos kokybės supermaistas

100% natūralios kilmės efektyvus skaidulų šaltinis

Sanskrito pavadinimas: Isabgol

Lotyniškas pavadinimas: Plantago ovata

Kiti pavadinimai: indiškas gyslotis, Psyllium

550 €
Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 10429

Daugiau kaip 80% indiško gysločio luobelėse sudaro skaidulos (pavyzdžiui, sėlenose tik iki 40%), kurios turi ryškų hidrofilumą, sudaro gelį. Slinkdama per virškinąmąjį traktą, gelio masė veikia kaip molekulinė „kempinė“, normalizuoja ir homogenizuoja vidinę žarnyno aplinką, sugeria toksinus ir dujas, aktyviai mažina skausmą ir pilvo pūtimą. Isabgol - žarnyno ir virškinimo trakto ajurvedinis reguliatorius. Tai palengvina žarnyno trakto veiklą, padeda susidaryti sveikoms išmatoms. Jis gaminamas iš natūralių, ekologiškų žaliavų - „Plantago ovata“ luobelių. Ši rūšis auga tik ribotose Indijos ir Artimųjų Rytų vietose, ir vietiniai gyventojai jas naudoja nuo neatmenamų laikų

Sat-Isabgol yra gaunamas iš augalo, vadinamo Plantaqo Ovata, sėklų. Sat-Isabgol taip pat žinomas kaip Psyllium Husks, Sat-Isabgol ir Ispaqhula. Tai vienmetis augalas, auginamas Gujarato ir Radžastano valstijose Indijoje.

„Sat-Isabgol“ yra  naudojamas viršutinis „Isabgol“ sėklų sluoksnis. Jis turi didelę savybę sugerti vandenį ir sudaryti gausias gleives. Jos veikimas yra grynai mechaninis, o jos veiksmingumą lemia didelis gleivių kiekis, esantis skrandyje.

Sat-Isabgol dažniausiai naudojamas kaip skaidulos maisto papilduose. Jis vertinamas dėl savo teigiamų savybių reguliuoti storąją žarną ir jos funkcijas.

Tradiciškai vartojama:

- kaip priemonė virškinimui gerinti ir žarnyno veiklai skatinti;

- slopinti apetitą ir sumažinti kūno svorį;

- be to, augalų sėklos gali būti naudingos žmonėms, besilaikantiems mažai angliavandenių turinčios dietos - kaip papildomas ląstelienos šaltinis.

Sudėtis: Indijos drobės sėklų luobelės (plantago ovata).

Tradicinis vartojimo būdas: 1-2 arbatiniai šaukšteliai (5 g) per dieną - galite įmaišyti į salotas ar dribsnius, galite užpilti 1 puodeliu šilto vandens, greitai išmaišyti ir išgerti. Patartina užgerti dar 1 pilną stikline vandens.

Tinka vegetarams.

Veganams tinkama:
Taip
Kūno tipas (doša):
Vata / Pita / Kapha
Kilmės šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
100 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės