Katalogas
Ajurvedinis džemas RASAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas RASAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas RASAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas RASAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedos maistinis eliksyras. Vitaminai ir energija

Elettaria cardamomum (tikrasis kardamonas) padeda skatinti gerą virškinimą ir grąžinti apetitą

* Tai gali padėti harmonizuoti virškinimo ir šalinimo sistemos funkcijas

* Tai gali būti naudinga širdies ir kraujagyslių sveikatai

Curcuma longa (dažinė ciberžolė) gali padėti optimizuoti kepenų veiklą ir palaikyti gerą kraujotaką

Emblica officinalis (indiškas lapainis) gali padėti stiprinti imuninę sistemą

Ocimum sanctum (siauralapis bazilikas) gali padėti palaikyti kūno gyvybingumą nuovargio ir išsekimo metu

Asparagus racemosus (standusis smidras) gali padėti optimizuoti psichinę sveikatą

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 5 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590905

Rasaprash yra maistinė žolelių uogienė, skirta optimaliai kūno audinių mitybai ir limfinės sistemos funkcijoms palaikyti. Audinių pažeidimus sukelia netinkama mityba ir skysčių trūkumas, dėl kurių atsiranda psichinis nestabilumas, padidėjęs jautrumas, nuovargis, silpnumas, apetito stoka, išsekimas, anemija, bloga kraujotaka, sausa oda, egzema, mikozė, karpos, kvėpavimo takų uždegimas, silpnumas. imuninės sistemos ir limfmazgių.

Sudėtis: emblica officinalis, elettaria cardamomum, curcuma longa, tinospora cordifolia, ocimum sanctum, asparagus racemosus, vitis vinifera, cuminum cyminum, glycyrrhiza glabra, ghee (clarified butter), palm syrup.

Kiekis: 200g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens..

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Energijai padidinti
Imunitetui
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės