Katalogas
Ajurvedinis džemas RAKTAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas RAKTAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas RAKTAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas RAKTAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedos maistinis eliksyras. Kraujas ir kepenys

Andrographis paniculata (skėstašakis kamras) gali būti naudingas kepenų funkcijoms, kraujo ląstelių formavimuisi ir geležies perdirbimui

Terminalia arjuna (plikasis viršūklis) gali padėti optimizuoti kepenų veiklą ir medžiagų apykaitos veiklą

Curcuma longa (dažinė ciberžolė) prisideda prie priešuždegiminės kepenų apsaugos

* Tai gali padėti palaikyti gerą kraujotaką

Santalum album (baltasis santalas) pagerina kraujo valymą ir gerą odos būklę

Cinnamomum zeylanicum (Ceiloniniscinamonas) gali padėti harmonizuoti širdies ir kraujagyslių funkcijas

* Tai gali padėti palaikyti normalų gliukozės ir cholesterolio kiekį

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 8 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590912

Raktaprash yra maistinė žolelių uogienė, galinti padėti palaiikyti optimalią kraujotakos sistemą ir kepenų funkcijas. Audinių pažeidimą sukelia nepakankamas geležies kiekis, sumažėjęs hemoglobino kiekis ar hematogenezės sutrikimai. Tai savo ruožtu susilpnina kepenų ir blužnies funkcijas, ko pasekoje sukelia infekcijas, uždegimus, hepatitą, cirozę, tulžies pūslės akmenis, mažakraujystę, svyruojantį kraujospūdį, dusulį, širdies plakimą, blyškią veido spalvą, galūnių išemiją, per didelį kraujo klampumą, venų varikozę, arteriosklerozę, burnos opas, spuogų susidarymą, egzemą, psoriazę, hemorojus ar gausius mėnesinių kraujavimus.

Sudėtis: emblica officinalis, curcuma longa, terminalia arjuna, andrographis paniculata, zingiber officinale, vitis vinifera, pterocarpus marsupium, santalum album, elettaria cardamomum, cinnamomum zeylanicum, piper longum, ghee (skaidrintas lydytas sviestas), palmių sirupas.

Kiekis: 200g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens..

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Energijai padidinti
Imunitetui
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės