Katalogas
Ajurvedinis džemas AMBUPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas AMBUPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas AMBUPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas AMBUPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis valomasis maistinis eliksyras. Gerklė ir kvėpavimo takai

Gymnema sylvestre (miškinė pokštenė) gali padėti palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje

* Tai sumažina potraukį saldumynams laikantis diabeto dietos

Momordica charantia (raukšlėtasis svaidenis) gali padėti skatinti gliukozės kiekio kraujyje mažėjimą

Terminalia chebula (plaukuotasis viršūklis) gali padėti palaikyti optimalų cukraus ir cholesterolio kiekio metabolizmą

Tinospora cordifolia (širdžialapė drabsnė) gali padėti palaikyti tinkamą cukraus kiekį kraujyje ir riebalų apykaitą

Tribulus terrestris (gulsčioji ragužė) gali teigiamai veikti šlapimo takus

Inula helenium (didysis debesylas) gali padėti optimizuoti vandens įsisavinimą ir pašalinimą

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 3 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590813

Ambuprash yra žolelių džemas, galintis padėti optimizuoti vandens apykaitos ir kasos veikimą, laikantis diabeto dietos. Cholesterolio ir cukraus kiekio kraujyje padidėjimą lemia nesveikas gyvenimo būdas, perdidelis maisto, kuriame gausu riebalų, kiekis, netinkama cukraus apykaita ir vandens įsisavinimo kasoje sutrikimai. Dėl to sutrinka insulino gamyba, išsivysto cukrinis diabetas, nutukimas, arteriosklerozė, audinių edema ir inkstų funkcijos sutrikimas, kūno dehidratacija, atsiranda deginantis troškulys, dažnas šlapinimasis, mielių infekcijos ir silpnumas.

Sudėtis: gimnema sylvestre, momordica charantia, terminalia chebula, tinospora cordifolia, tribulus terrestris, inula helenium, emblica officinalis, syzygium jambos, curcuma longa, cymbopogon citratus, pterocarpus marsupium, ghee (skaidrintas lydytas sviestas), steviolglykosid.

Kiekis: 200 g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens.

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Virškinimo sistemai
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės