Katalogas
Ajurvedinis džemas PURISHAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas PURISHAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas PURISHAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas PURISHAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis valomasis maistinis eliksyras. Žarnynas ir šalinimas

Terminalia bellirica (karpotasis viršūklis) gali teigiamai veikti virškinimą ir žarnyno peristaltiką

* Tai gali padėti skatinti reguliarų tuštinimąsi

Glycyrrhiza glabra (Glycyrrhiza glabra) gali teigiamai veikti jautrių žmonių virškinimą ir žarnyno gleivinę

* Tai gali padėti skatinti žarnyno floros imunitetą

Foeniculum vulgare (paprastasis pankolis) gali padėti stiprinti virškinamojo trakto valymą

* Tai gali padėti optimizuoti žarnyno veiklą ir padėti nuo vidurių pūtimo

Elettaria cardamomum (tikrasis kardamonas) gali padėti raminti virškinimo ir nervų sistemą

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 4 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590820

Purishaprash yra žolelių džemas, galintis padėti optimizuoti storosios žarnos funkcionavimą ir taip prisidėti prie reguliaraus tuštinimosi. Storosios žarnos sutrikimus lemia netinkama mityba, sutrikusi žarnyno mikrofloros regeneracija, dirgli žarnyno gleivinė ir storosios žarnos priemaišos dėl toksinių atliekų sąstingio. Tai sukelia virškinimo sutrikimus, vidurių pūtimą, vidurių užkietėjimą, hemorojus, pilvo dieglius, dirglias storosios žarnos ligas, alergijas, odos bėrimus, egzemą ar dilgėlinę, psichinį dirglumą, nepasitenkinimą ir neigiamą mąstymą.

Sudėtis: terminalia bellirica, glycyrrhiza glabra, foeniculum vulgare, elettaria cardamomum, emblica officinalis, terminalia chebula, vitis vinifera, cinnamomum zeylanicum, tinospora cordifolia, abies pectinata, piper longum, ghee (skaidrintas lydytas sviestas), spalmių sirupas.

Kiekis: 200 g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens.

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Virškinimo sistemai
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės