Katalogas
Ajurvedinis džemas MUTRAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas MUTRAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas MUTRAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas MUTRAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis valomasis maistinis eliksyras. Inkstai ir šlapimo takai

Tribulus terrestris (gulsčioji ragužė) gali teigiamai veikti šlapimo sistemos veiklą

Elettaria cardamomum (tikrasis kardamonas) gali padėti palaikyti optimizuotą inkstų ir šalinimo sistemos veiklą

Boerhaavia diffusa (gulsčioji glemžūnė) gali padėti palaikyti šlapimo sistemos būklę

Glycyrrhiza glabra (paprastasis saldymedis) gali padėti palaikyti normalų prostatos funkcionavimą

Tinospora cordifolia (širdžialapė drabsnė) gali teigiamai veikti sąnarius ir šlapimo organus

Terminalia chebula (plaukuotais viršūklis) gali padėti reguliuojant šlapimo rūgšties kiekį

* Tai palengvina reguliarų šlapimo pašalinimą

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 4 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590837

Mutraprash yra grynas žolelių džemas, galintis padėti optimizuojant inkstų ir šlapimo takų veiklą. Šalinimo sistemos sutrikimus sukelia pernelyg didelis druskos, alkoholio, kavos ir kitų stimuliatorių vartojimas, nepakankamas gėrimo režimas, susilpnėjusi inkstų funkcija, vandens sulaikymas, nereguliarus šalinimas, atšalimas ar psichinė įtampa. Tai sukelia inkstų akmenligę, šlapimo takų infekcijas ir šlapimo pūslės uždegimą, padidėjusią prostatą, reumatą, artritą, sąnarių patinimą, nugaros skausmus, egzemą ir psoriazę.

Sudėtis: tribulus terrestris, elettaria cardamomum, boerhaavia diffusa, glycyrrhiza glabra, tinospora cordifolia, terminalia chebula, emblica officinalis, terminalia bellirica, cinnamomum zeylanicum, vitis vinifera, piper longum, ghee (skaidrintas lydytas sviestas), spalmių sirupas.

Kiekis: 200 g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens.

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Inkstams ir šlapimo sistemai
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės