Katalogas
Ajurvedinis džemas SVEDAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
Ajurvedinis džemas SVEDAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas SVEDAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas SVEDAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis valomasis maistinis eliksyras. Veido spalva ir oda

Rubia cordifolia (širdžialapė raudė) gali veikti kaip vidinė odos priežiūros priemonė

Santalum album (baltasis santalas) gali padėti valytis kraujui ir prisidėti prie odos švarumo

* Tai taip pat teigiamai veikia gerą odos spalvą

Terminalia chebula (plaukuotasis viršūklis) gali veikti kaip antioksidantas, skatinantis odos audinių gyvybingumą

Piper nigrum (juodasis pipiras) gali padėti palaikyti kepenų funkcijas

* Tai gali padėti palaikyti kraujotakos būklę ir padėti valytis odai

Curcuma longa (dažinė ciberžolė) turi priešuždegiminių savybių ir gali padėti palaikyti optimalią odos būklę

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 4 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590844

Svedaprash yra grynas žolelių džemas, galintis padėti palaikyti odos priežiūrą ir gerą veido spalvą. Odos audinio sutrikimus sukelia netinkama mityba, storosios žarnos priemaišos, toksiškumas kraujui, dehidracija, per didelis cukraus ir druskos, riebalų ar cheminių stimuliatorių vartojimas. Tai sukelia odos alergijas, infekcijas, egzemą, atopinį dermatitą, dilgėlinę, odos niežėjimą, psoriazę, bėrimus, rožinę, spuogus, virimą, mikozę, kandidč, karpas, pigmentines dėmes ir hemorojus.

Sudėtis: rubia cordifolia, santalum album, terminalia chebula, piper nigrum, curcuma longa, emblica officinalis, berberis aristata, zingiber officinale, vitis vinifera, piper longum, terminalia bellirica, tinospora cordifolia, cinnamomum zeylanicum, glycyrrhiza glabra, ghi (skaidrintas lydytas sviestas), palmių sirupas.

Kiekis: 200 g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens.

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Odai, plaukams, nagams
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės