Katalogas
Ajurvedinis džemas MANOPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas MANOPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas MANOPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas MANOPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis valomasis maistinis eliksyras. Širdis ir kraujagyslės

Terminalia arjuna (plikasis viršūklis) padeda palaikyti normalią širdies veiklą

Cinnamomum zeylanicum (ceiloninis cinamonas) gali padėti palaikyti širdies ir kraujagyslių sveikatą

Terminalia bellirica (karpotasis viršūklis) gali padėti reguliuojant gliukozės ir cholesterolio kiekį kraujyje

Vitis vinifera (tikrasis vynmedis) gali teigiamai veikti širdies ir kraujagyslių veiklą bei kraujospūdžio palaikymą

* Tai gali padėti stimuliuoti veninę kraujotaką ir optimizuoti kraujagyslių elastingumą

Tinospora cordifolia (širdžialapė drabsnė) gali padėti harmonizuoti neuroendokrininę sistemą ir gerinti atsparumą stresui

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 4 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590851

Manoprash yra grynas žolelių džemas, galintis padėti optimizuojant širdies ir širdies-kraujagyslių sistemos veiklą. Širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus lemia nesveika mityba, perdidelis gyvūninių riebalų ir druskos vartojimas, padidėjęs cholesterolio kiekis, didelė kalcio koncentracija, stresas, rūkymas, padidėjęs kraujospūdis ir judėjimo stoka. Tai sukelia nutukimą, širdies nepakankamumą, aritmiją, išemiją, arterinę sklerozę, kraujagyslių insultą, miokardo infarktą, venų varikozę, venų opas ir hemorojus.

Sudėtis: terminalia arjuna, cinnamomum zeylanicum, terminalia bellirica, vitis vinifera, tinospora cordifolia, emblica officinalis, elettaria cardamomum, punica granatum, zingiber officinale, curcuma longa, piper nigrum, piper longum, ghi (skaidrintas lydytas sviestas), palmių sirupas.

Kiekis: 200 g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens.

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Širdžiai, kraujotakai, kraujagyslėms
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės