Katalogas
Ajurvedinė ekologiška cukraus pudra, Cosmoveda, 200 g
Prekės ženklas: Cosmoveda
  • −20%
Ajurvedinė ekologiška cukraus pudra, Cosmoveda, 200 g
  • Ajurvedinė ekologiška cukraus pudra, Cosmoveda, 200 g

Ajurvedinė ekologiška cukraus pudra, Cosmoveda, 200 g

Prekės ženklas: Cosmoveda

COSMOVEDA ajurvedinis cukrus gaminamas visiškai natūraliai pagal tradicines ilgo proceso gaires. Gamybos pabaigoje cukraus kristalai sumalami į smulkius miltelius. Gamybos proceso metu, Ajurvedos cukrus įgauna itin aukštą normatyvinę struktūrą ir aukštą kokybės lygį.

312 €
3,90 €

Nėra lojalumo taškų, nes prekė jau su nuolaida.

Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: 10525

COSMOVEDA ajurvedinis cukrus gaminamas visiškai natūraliai pagal tradicines ilgo proceso gaires. Gamybos pabaigoje cukraus kristalai sumalami į smulkius miltelius. Gamybos proceso metu, Ajurvedos cukrus įgauna itin aukštą normatyvinę struktūrą ir aukštą kokybės lygį.

Dėl šių ypatingų savybių Ajurvedos cukrus pagal tūkstančių metų senumo Ajurvedos tradicijoje yra ne tik naudojamas kaip maistas, bet ir tinkamas naudoti kaip priemonė transportui (Vahana), skirta ajurvedinių vaistų išnešiojimui po organizmą. Pagal Ajurvedos mokslą tai ypač tinka žmogaus kūno fiziologijai. Tačiau, žinima, cukrus visada turi būti vartojamas protingomis dozėmis.

COSMOVEDA ajurvedinis cukrus išgaunamas iš sąžiningos prekybos projekto Indijoje. Smulkių ūkininkų grupė prie miesto Ubli federalinėje Karnataka valstijoje augina cukranendres pereidami prie ekologiško augimo, o iš gauto žaliavinio cukraus susiformuoja kristalinės ajurvedinės cukranendrės.

Garantuota kokybė: pagamintas tradicinių būdu.

Turinys: nedidelė kartoninė dėžutė su 200 g cukraus pudros.

Kilmės šalis:
Indija
Gamintojo šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
200 g
Receptai

Braškinis varškės tortas "Narayana"

Nepaprastai skanus ir švelnus tortas. Tiesiog tirpsta burnoje.
Skaityti plačiau

Šokoladinė rikotos Velykų boba

Dažniausiai Velykų bobas daro iš varškės, bet man rikota patinka labiau, nes nėra tos būdingos varškei rūgštelės, jos tekstūra švelnesnė....
Skaityti plačiau

Plikyti lietiniai

Labai skanūs, minkšti, porėti lietiniai. Galite įberti mažiau cukraus, tuomet prie jų tiks ožkos sūris su lašiša, avokadu, tirpintas sviestas su žiupsneliu...
Skaityti plačiau
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės