Katalogas
Apelsinų eterinis aliejus ORANGE, Sattva Ayurveda, 10ml
Apelsinų eterinis aliejus ORANGE, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Apelsinų eterinis aliejus ORANGE, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Apelsinų eterinis aliejus ORANGE, Sattva Ayurveda, 10ml

Apelsinų eterinis aliejus ORANGE, Sattva Ayurveda, 10ml

Apelsinų eterinis aliejus naudojamas aromaterapijoje, kad sukurtų ramybės, laimės ir šilumos jausmą, tuo pačiu ramina nervų virškinimo sutrikimus. Jis labai gerai veikia, esant peršalimui ir gripui, pašalina toksinus ir stimuliuoja limfinę sistemą, palaikydamas kolageno susidarymą odoje.

795 €
Prieinamumas: 4 Vnt.
Prekės kodas: 8908007814250

Apelsinų eterinis aliejus naudojamas aromaterapijoje, kad sukurtų ramybės, laimės ir šilumos jausmą, tuo pačiu ramina nervų virškinimo sutrikimus. Jis labai gerai veikia, esant peršalimui ir gripui, pašalina toksinus ir stimuliuoja limfinę sistemą, palaikydamas kolageno susidarymą odoje.

Įspėjimai: eterinis aliejus turėtų būti naudojamas tik atskiedus su baziniu masažo aliejumi. Patekus į akis - nuplauti dideliu kiekiu vandens. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite tiesiogiai ant odos. 

Nerekomenduojama vaikams iki 6 metų amžiaus!

Vartoti tik išoriškai!

Būtina pasitikrinti alerginį jautrumą! Prieš vartojant eterinius aliejus, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną - du lašus aliejaus sumaišykite su 0,5 – 1 šaukšteliu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

Laikyti sandariai uždarytoje talpykloje vėsioje ir tamsioje vietoje.

Sudėtis: 100% grynas apelsinų eterinis aliejus

Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
10 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės