Katalogas
Apelsinų eterinis aliejus Orange, Sattva Ayurveda, 10ml
Prekės ženklas: Sattva Ayurveda
Apelsinų eterinis aliejus ORANGE, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Apelsinų eterinis aliejus ORANGE, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Apelsinų eterinis aliejus ORANGE, Sattva Ayurveda, 10ml

Apelsinų eterinis aliejus Orange, Sattva Ayurveda, 10ml

Prekės ženklas: Sattva Ayurveda

Apelsinų eterinis aliejus naudojamas aromaterapijoje, kad sukurtų ramybės, laimės ir šilumos jausmą, tuo pačiu ramina nervų virškinimo sutrikimus. Jis labai gerai veikia, esant peršalimui ir gripui, pašalina toksinus ir stimuliuoja limfinę sistemą, palaikydamas kolageno susidarymą odoje.

795 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 7 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 7 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,21 €.

Prieinamumas: 5
Prekės kodas: 5903794180949

Apelsinų eterinis aliejus naudojamas aromaterapijoje, kad sukurtų ramybės, laimės ir šilumos jausmą, tuo pačiu ramina nervų virškinimo sutrikimus. Jis labai gerai veikia, esant peršalimui ir gripui, pašalina toksinus ir stimuliuoja limfinę sistemą, palaikydamas kolageno susidarymą odoje.

Įspėjimai: eterinis aliejus turėtų būti naudojamas tik atskiedus su baziniu masažo aliejumi. Patekus į akis - nuplauti dideliu kiekiu vandens. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite tiesiogiai ant odos. 

Nerekomenduojama vaikams iki 6 metų amžiaus!

Vartoti tik išoriškai!

Būtina pasitikrinti alerginį jautrumą! Prieš vartojant eterinius aliejus, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną - du lašus aliejaus sumaišykite su 0,5 – 1 šaukšteliu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

Laikyti sandariai uždarytoje talpykloje vėsioje ir tamsioje vietoje.

Sudėtis: 100% grynas apelsinų eterinis aliejus

Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
10 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime