Katalogas
Šventojo baziliko eterinis aliejus TULSI, Sattva Ayurveda, 10ml
Šventojo baziliko eterinis aliejus TULSI, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Šventojo baziliko eterinis aliejus TULSI, Sattva Ayurveda, 10ml

Šventojo baziliko eterinis aliejus TULSI, Sattva Ayurveda, 10ml

Tulsi aliejus pasižymi antimikrobinėmis, antibakterinėmis, antivirusinėmis savybėmis.

Padeda susikaupti ir nuraminti protą.

Teigiamai veikia virškinimo ir nervų sistemą.

Atbaido uodus.

Tinka lašinti į šampūnus. 

1490 €
Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: 8908007814731

Tulsi aliejus pasižymi antimikrobinėmis, antibakterinėmis, antivirusinėmis savybėmis.Padeda susikaupti ir nuraminti protą. Teigiamai veikia virškinimo ir nervų sistemą. Atbaido uodus. Tinka lašinti į šampūnus. 

Naudojimas

Patalpų aromatizavimui 1 – 2 lašus pušų eterinio aliejaus lašinkite į aromatines lempas ir žvakides, inhaliacijoms – 4 – 5 lašus šio aliejaus į litrą karšto vandens ir kvėpuokite vandens garais. Procedūros naudingos sergant peršalimo ligomis, siaučiant gripui, siekiant dezinfekuoti aplinkos orą, pašalinti tabako kvapą, kosint, sloguojant, kamuojant mieguistumui, pagirioms ir pan.

Voniai 7 – 8 lašus šio eterinio aliejaus maišykite su stikline kefyro, grietinėlės, jogurto ar šaukštu druskos, medaus, švelnaus aliejaus ir pilkite į vonią. 

Masažui 5 – 6 lašus pušų eterinio aliejaus lašinkite į 20 g bazinio aliejaus ir naudokite masažui kamuojant raumenų ar sąnarių skausmams, kovojant su celiulitu ir pan.

Kosmetikai 3 – 4 lašus pušų eterinio aliejaus maišykite su 20 g bet kokio kremo ir naudokite odai puoselėti..

Įspėjimai: eterinis aliejus turėtų būti naudojamas tik atskiedus su baziniu masažo aliejumi. Patekus į akis - nuplauti dideliu kiekiu vandens. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite tiesiogiai ant odos. 

Nerekomenduojama vaikams iki 6 metų amžiaus!

Vartoti tik išoriškai!

Būtina pasitikrinti alerginį jautrumą! Prieš vartojant eterinius aliejus, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną - du lašus aliejaus sumaišykite su 0,5 – 1 šaukšteliu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

Laikyti sandariai uždarytoje talpykloje vėsioje ir tamsioje vietoje.

Sudėtis: 100% grynas šventojo baziliko eterinis aliejus.

Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
10 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės