Katalogas
Šventojo baziliko eterinis aliejus Tulsi, Sattva Ayurveda, 10ml
Prekės ženklas: Sattva Ayurveda
Šventojo baziliko eterinis aliejus Tulsi, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Šventojo baziliko eterinis aliejus Tulsi, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Šventojo baziliko eterinis aliejus TULSI, Sattva Ayurveda, 10ml

Šventojo baziliko eterinis aliejus Tulsi, Sattva Ayurveda, 10ml

Prekės ženklas: Sattva Ayurveda

Tulsi aliejus pasižymi antimikrobinėmis, antibakterinėmis, antivirusinėmis savybėmis.

Padeda susikaupti ir nuraminti protą.

Teigiamai veikia virškinimo ir nervų sistemą.

Atbaido uodus.

Tinka lašinti į šampūnus. 

1490 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 14 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 14 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,42 €.

Prieinamumas: 1
Prekės kodas: 5903794181014

Tulsi aliejus pasižymi antimikrobinėmis, antibakterinėmis, antivirusinėmis savybėmis.Padeda susikaupti ir nuraminti protą. Teigiamai veikia virškinimo ir nervų sistemą. Atbaido uodus. Tinka lašinti į šampūnus. 

Naudojimas

Patalpų aromatizavimui 1 – 2 lašus pušų eterinio aliejaus lašinkite į aromatines lempas ir žvakides, inhaliacijoms – 4 – 5 lašus šio aliejaus į litrą karšto vandens ir kvėpuokite vandens garais. Procedūros naudingos sergant peršalimo ligomis, siaučiant gripui, siekiant dezinfekuoti aplinkos orą, pašalinti tabako kvapą, kosint, sloguojant, kamuojant mieguistumui, pagirioms ir pan.

Voniai 7 – 8 lašus šio eterinio aliejaus maišykite su stikline kefyro, grietinėlės, jogurto ar šaukštu druskos, medaus, švelnaus aliejaus ir pilkite į vonią. 

Masažui 5 – 6 lašus pušų eterinio aliejaus lašinkite į 20 g bazinio aliejaus ir naudokite masažui kamuojant raumenų ar sąnarių skausmams, kovojant su celiulitu ir pan.

Kosmetikai 3 – 4 lašus pušų eterinio aliejaus maišykite su 20 g bet kokio kremo ir naudokite odai puoselėti..

Įspėjimai: eterinis aliejus turėtų būti naudojamas tik atskiedus su baziniu masažo aliejumi. Patekus į akis - nuplauti dideliu kiekiu vandens. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite tiesiogiai ant odos. 

Nerekomenduojama vaikams iki 6 metų amžiaus!

Vartoti tik išoriškai!

Būtina pasitikrinti alerginį jautrumą! Prieš vartojant eterinius aliejus, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną - du lašus aliejaus sumaišykite su 0,5 – 1 šaukšteliu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

Laikyti sandariai uždarytoje talpykloje vėsioje ir tamsioje vietoje.

Sudėtis: 100% grynas šventojo baziliko eterinis aliejus.

Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
10 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Laikinai neturime
Laikinai neturime
  • Naujiena
Laikinai neturime