Katalogas
Varinis puodelis Floral Design, Yogi&Yogini, 250ml
Varinis puodelis Floral Design, 0,25l
  • Varinis puodelis Floral Design, 0,25l
  • Varinis puodelis Floral Design, 0,25l
  • Varinis puodelis Floral Design, 0,25l

Varinis puodelis Floral Design, Yogi&Yogini, 250ml

Jogai ir tradiciniai namų ūkiai Indijoje jau keletą tūkstančių metų naudoja paprastą, praktišką ir veiksmingą geriamojo vandens būdą - iš varinio puodelio!

1190 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 11 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 11 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,33 €.

Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: PI806
Šiuo metu išparduota


Jogai ir tradiciniai namų ūkiai Indijoje jau keletą tūkstančių metų naudoja paprastą, praktišką ir veiksmingą geriamojo vandens būdą - iš varinio puodelio!

Jogai gerbė varinius puodelius kaip idealų indą, kuris prieš geriant vandenį jį posityviai įkrauna. Jogai saugojo vandenį savo variniame puodelyje, vadinamame Kamandalamą. Tradiciniuose Indijos namų ūkiuose variniai geriamieji puodeliai, tokie kaip čia mūsų siūlomi, vis dar naudojami šiandien.

Puodeliai iš vario (tamba) Indijoje buvo naudojami daugiau nei 2000 metų. Pasak ajurvedos, senovės Indijos meno, variniuose induose laikomo vandens gėrimas subalansuoja tris energijas - žinomas kaip Dosha (Vata - oro elementas, Kappa - vandens elementas ir Pitta - ugnies elementas) - kurios cirkuliuoja žmogaus viduje kūnas. Yogi & Yogini vario buteliai buvo specialiai suprojektuoti ir sukurti, turint omenyje šiuos vario privalumus.

Varinio puodelio naudojimo ir priežiūros nurodymai
Vakare užpildykite vario puodelį šaltu vandeniu ir palikite jį per naktį. Ryte atsikėlę gerkite šį vandenį. Šis vanduo yra rekomenduojamas Ajurvedos moksle, nes, kaip sakoma, tai yra visos fiziologijos valymo priemonė. Moksliniu požiūriu, varis, kuris yra būtinas žmogaus kūno mineralas, absorbuojamas vandens.

Varis yra natūrali medžiaga, kuri dėl oksidacijos turi tendenciją tamsėti. Todėl reguliariai reikia valyti vario puodelį. Tam į puodelį įpilkite citrinų sulčių ir druskos po arbatinį šaukštelį, sumaišykite ir išvalykite kempine ar audiniu. Puodelio išorę galima išvalyti tokiu pačiu būdu. Po to vėl nuplaukite puodelį vandeniu. Šis valymo metodas turėtų būti kartojamas reguliariai, kad būtų išvengta vario puodelio korozijos.

Vario puodelio talpa apie 0,25 litro.

Dėmesio: dėl oksidacijos vario butelio spalva bėgant laikui pasikeis. Be to, natūralu, kad ant vario yra „dėmių“. Tai yra natūralių vario savybių rezultatas ir neturi jokio neigiamo poveikio geriant vandenį iš tokio butelio.

----------------------------------------------------------

„Yogi & Yogini Naturals“

Pagal savo prekės ženklą „Yogi & Yogini Naturals“ prekiauja produktais, kurie gaminami atsižvelgiant į aplinką. Žmonėms, kurie mėgsta gerus natūralius produktus ir nori prisidėti prie savo, kitų ir mūsų planetos, gerovės.

Kilmės šalis:
Indija
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės